امروز: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ناصری: لازمه پیشرفت فن آوری در شهر، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است

ناصری: لازمه پیشرفت فن آوری در شهر، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان است

سخنگوی شورای اسلامی شیراز گفت: به منظور پیشرفت فن آوری در شهر باید از شرکت‌های دانش بنیان بهره برد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شیراز، دکتر «علی ناصری» در بازدید کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری از حوزه خدمات شهری شهرداری منطقه پنج گفت: توسعه نوآوری و فناوری شهر می‌تواند تنگناهای شهر را رفع کند به همین منظور حمایت مادی و معنوی از شرکت‌های دانش بنیان در مدیریت شهری از اهمیت بالایی برخوردار است.

دکتر ناصری با اشاره به اینکه ایران چهارمین کشور از نظر تربیت مهندس است گفت: سرمایه کشور، نیروهای متخصص هستند و پایه اقتصاد دانش بنیان برخلاقیت این نیروها استوار است.

 وی افزود: سعی داریم سیاست و جهت گیری فعالیتها را به سوی اقتصاد دانش بنیان سوق دهیم و ایجاد و استقرار شرکت های دانش بنیان و حمایت همه جانبه از آن در اولویت قرار دارد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز همچنین با اشاره به فراهم نمودن امکانات رفاهی برای مسافران نوروزی گفت: نصب المان شهری، پاکسازی معابر ورودی و خروجی شهر و محلات، گل آرایی سطح شهر با بهترین منظر، رنگ آمیزی جداول و خط کشی خیابان ها، ترمیم فضای سبز، لکه گیری و آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌ها، اصلاح تابلوهای راهنمای اماکن، نورپردازی سطح شهر از اقداماتی است که برای استقبال از نوروز97  عملیات اجرایی آن شروع شده است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: هدف شورای اسلامی و شهرداری در ایام نوروز، فراهم نمودن امکانات رفاهی و میزبانی مطلوب از مسافران و گردشگران شهر راز است.

۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۸:۵۲

دیدگاه های شما