امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: غوغا سالاری نکنید کسی نمی‌تواند شهدا را نادیده بگیرد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: غوغا سالاری نکنید کسی نمی‌تواند شهدا را نادیده بگیرد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: غوغاسالاران شهدا را دستاویز بازی های سیاسی خود نکنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس «ابراهیم صبوری» در جلسه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در منطقه 5 شهرداری با اشاره به اظهارات برخی درخصوص اقدام چند روز قبل حوزه زیباسازی شهرداری در زمینه ترمیم تابلو های مربوط به تصاویر شهدا گفت: عده ای فقط بخش اول را که جمع آوری تابلوها بود دیدند اما بخش بعدی این کار یعنی نوسازی، ترمیم و نصب مجدد تصاویر را ندیدند.

 ابراهیم صبوری ادامه داد: شهدا خط قرمز شورای شهر هستند و هیچ کس در هیچ جایی نمی‌تواند مقام شامخ شهدا را نادیده بگیرد.

وی ادامه داد: از غوغاسالاران نیز تقاضا داریم شهدا را دستاویز بازی های سیاسی خود قرار ندهند.

ناظر شورای شهر شیراز در منطقه 5 شهرداری با ارائه گزارشی از وضعیت این منطقه گفت: منطقه 5 یکی از محروم ترین نقاط شهر است که نیازمند برخی امکانات ابتدایی از قبیل مبلمان شهری است.

 وی ادامه داد: بسیاری از مناطق حاشیه ای در محدوده این منطقه قرار دارند که در برخی معضلات و آسیب های اجتماعی به قدری مشاهده می شود که آزاردهنده است.

صبوری ادامه داد: یکی از مشکلاتی که در این منطقه و برخی مناطق مانند منطقه 7 و 9 وجود دارد؛ پدیده ساخت و سازهای غیرمجاز و ناایمن است که به همین منظور باید بخش تخلفات این منطقه تقویت شود.

وی افزود: یکی از اقدامات خوبی که در این منطقه صورت گرفته و باعث ایجاد انگیزه برای مردم منطقه شده؛ ساخت پارک 50 هکتاری مادر است که امیدواریم فازهای دیگر آن نیز به زودی اجرایی شود.

«نامور» شهردار منطقه 5 نیز با اشاره به برخی فعالیت های این حوزه گفت: خدمات شهری زمینه ساز اعتماد شهروندان است و باید در زمینه اهمیت خدمات شهری فرهنگسازی شود.

۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۴:۰۹

دیدگاه های شما