امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بررسی اقدامات نوروزی شهرداری در کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر

بررسی اقدامات نوروزی شهرداری در کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت از بررسی اقدامات نوروزی شهرداری شیراز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» درکمیسیون گردشگری و زیارت گفت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز به منظور استقبال مطلوب از مسافران، مدیران شهری باید اقدام به مناسب سازی فضای شهر کنند.

وی افزود: برنامه های متنوع فرهنگی، اطلاع رسانی در مکانهای تاریخی، ممنوعیت نصب چادر به منظور ساماندهی و ایمنی مسافران در بوستانها، استقرار کمپ اسکان‌های زیبا شهر با ظرفیت 100کانکس و نصب 2هزار و500 چادر، کمپ باغ جنت و باغ فدک از ورودی جاده بوشهر، اختصاص۱۲سالن ورزشی، نمایشگاه بین المللی و ۴۲حسینیه برای زمان بحرانی و بارندگی در این ایام توسط شهرداری اجرایی
می شود.

دهقانی گفت: ارسال پیامک به مسافران ومعرفی  سایت NoWroz. Shiraz. ir  به منظور اطلاع رسانی، ارائه سامانه ستاد اسکان برای اطلاع رسانی مسافران، استقرار ایستگاه راهنمای مسافران و ارائه بسته فرهنگی و شاخه گل به مسافران و ساماندهی تاکسی ها درمناطق گردشگری و زیارتی را از اقدامات نوروزی شهرداری است.

وی با اشاره به نامگذاری گذرحافظیه به نام گذر هنرگفت: غرفه ها دراین مکان بنا بر دستور ستاد هماهنگی خدمات سفر و به منظور ارائه صنایع دستی برپا می شوند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۹:۰۴

دیدگاه های شما