امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بنی‌زمانی: طرح باغ عمودی پیشنهاد یک معمار شیرازی در مرحله مطالعه است

بنی‌زمانی: طرح باغ عمودی پیشنهاد یک معمار شیرازی در مرحله مطالعه است

رییس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز گفت: طرح باغ عمودی در حال مطالعه است و اگر به مطالعات به نتیجه برسد حتما اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای شهر شیراز، «سینا بنی‌زمانی» در جمع خبرنگاران درباره طرح احداث باغ عمودی گفت: طرح باغ عمودی که توسط یکی از معماران شیرازی به شهرداری ارایه شده، در حال مطالعه امکان سنجی است.

وی ادامه داد: این طرح برای اجرا در نمای پروژه‌ی اوراق مشارکتی آفرینش ارایه شده و به همین دلیل مدیریت اوراق مشارکت شهرداری آن را پی‌گیری می‌کند.

به گفته بنی‌زمانی فاز صفر این طرح قبلاً مورد تایید قرار گرفته است. در کمیسیون مصوب شد شهرداری با به‌کارگیری مشاوران توانمند، زوایای گوناگون طرح را مطالعه و تلاش کند راه حل‌هایی برای مشکلات احتمالی آن بیابد.

رییس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز خاطرنشان کرد: شهرداری با هدف یافتن راه حل این مطالعات را پی‌گیری می‌کند. اگر نتیجه‌ی بررسی مشاوران منجر به یافتن راهکار شود، حتماً طرح اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه رویکرد ما در شورای پنجم این است که شهرداری وارد رقابت با بخش خصوصی نشود، ابراز کرد: پروژه‌های شهرداری باید آورده‌هایی برای شهر داشته باشند که بخش خصوصی نمی‌تواند به راحتی ریسک آن را تقبل و مدیریت کند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۱:۰۱

دیدگاه های شما