امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

موسوی: آیین نامه شوراهای شهر در کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها اصلاح شد

موسوی: آیین نامه شوراهای شهر در کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها اصلاح شد

عضو‌شورای عالی استان‌ها از اصلاح آیین نامه داخلی این شورای  و شوراهای شهر در کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای شهر شیراز، «سید عبدالرزاق موسوی» عضو شورای شهر شیراز و رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان ها گفت: در این جلسه آیین نامه داخلی کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان ها با اکثریت آرا در 9 بند تصویب شد.

سید عبدالرزاق موسوی وی با تشریح جلسه کمیسیون حقوق و نظارت شورای عالی استان‌ها بیان کرد: این جلسه، نشست فوق العاده کمیسیون بود که به دلیل حجم بالای طرح‌های در دستور کار برگزار شد. در نشست قبلی کمیسیون با اکثریت اعضا تصویب شد که از زمان در اختیار برای پویایی شورای عالی استان‌ها به درستی استفاده شود.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه این جلسه اولین جلسه فوق العاده بود، گفت: این یک نقطه عطفی در شورای عالی استان‌ها بود که جلسه راس ساعت تعیین شده آغاز شد و بیشتر اعضا در وقت مشخص شده حضور پیدا کردند.

موسوی مهمترین طرح بررسی شده را بررسی و تصویب آیین نامه داخلی کمیسیون حقوقی و نظارت دانست و توضیح داد: این آیین نامه در 9 بند با رای اکثریت اعضا تصویب شد.

نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها ادامه داد: دستور جلسه دوم این کمیسیون بررسی طرح ارجاعی هیات رئیسه شورای عالی استان‌ها بود. بر این اساس یک طرح دو فوریتی مبنی بر بررسی آیین نامه داخلی شورای عالی استان‌ها و شورای شهر بود که از سوی هیات رئیسه شورای عالی استان‌ها به این کمیسیون ارسال شده بود و در یک جلسه 3 ساعته مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به ادامه جلسه در نوبت بعدازظهر بیان کرد: در نوبت دوم جلسه نیز طرح‌های باقی مانده بررسی خواهد شد که مهمترین آن‌ها، بررسی طرح راهکار اجرایی انجام وظایف کمیسیون حقوقی و نظارت خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۷:۰۹

دیدگاه های شما