امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در ایام نوروز

برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در ایام نوروز

 رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز، از برگزاری نمایشگاه اقوام ایرانی در بوستان جنت  درایام نوروز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» در بازدید از کمپهای اسکان مسافرین نوروزی برروند آماده سازی اماکن اسکان مسافرین نظارت وبررفع مشکلات تا زمان ورود مسافران تاکید کرد.

وی افزود: علاوه برکمپهای زیباشهر و باغ جنت، کمپ باغ فدک نیز با همکاری آموزش و پرورش استان برای اسکان مسافران در نظرگرفته شده است.

وی با اشاره به تجهیز و تعمیر کانکس‌های اسکان در کمپ‌های نوروزی توسط شهرداری گفت: با توجه به عنوان شیراز به عنوان شهر گردشگری، باید امکانات ویژه‌‌ای برای مسافران در این ایام درکمپها فراهم شود.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ممنوعیت نصب چادر در بوستانها گفت: درکمپ باغ فدک مکانی به منظور استقرار مسافرانی که قصد نصب چادر دارند درنظرگرفته شده است.

دهقانی از برپایی غرفه‌های عرضه کننده مایحتاج مسافران دراین کمپها به عنوان اقدامات در دست اجرا یاد کرد وگفت: آشپزخانه، وضوخانه و نمازخانه در کمپهای زیباشهر و جنت برای استفاده مسافران آماده سازی شده است.

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز گفت: کمپ زیباشهر با یکصد کانکس و کمپ جنت با بیش از 70 کانکس ویژه پذیرای مسافران نوروزی است.

دهقانی گفت: در ایام نوروز در ورودی‌های شهر راهنمایان مسافران حضور خواهند داشت که با هماهنگی ستاد هماهنگی خدمات سفر، به معرفی هتل‌های سطح شهر و سپس کمپها می پردازند.

وی افزود: مدیریت گردشگری شهرداری شیراز در ایام نوروز، تور شیرازگردی ویژه مسافران کمپهای زیباشهر و جنت برای بازدید از اماکن دیدنی شهر، را برگزار خواهند کرد.

دهقانی گفت: کمپ‌های اسکان نوروزی از 25 اسفند  پذیرای مسافران نوروزی شهر راز خواهند بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۵:۵۰

دیدگاه های شما