امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برگزاری ۱۰ کارگاه آموزشی جدید ویژه بانوان شاغل در شهرداری و شورای شهر

برگزاری ۱۰ کارگاه آموزشی جدید ویژه بانوان شاغل در شهرداری و شورای شهر

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز از برگزاری ۱۰ کارگاه آموزشی جدید ویژه بانوان شاغل در شهرداری و شورای شهر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز،  دکتر «لیلا دودمان» در نشست کارگروه بانوان شهر راز، به بررسی مسائل و مشکلات حوزه زنان شاغل در شهرداری و شورای شهر شیراز پرداخت.

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر با تاکید بر ضرورت ارتقای سطح کیفی آموزش در حوزه زنان گفت: کارگروه بانوان شهر راز سعی دارد در راستای نیاز جامعه زنان شاغل در شورا ی اسلامی شهر شیراز و شهرداری شیراز  در زمینه ی سلامت فردی و اجتماعی، با رویکرد جدید، اقدام به برگزاری ۱۰ کارگاه آموزشی با محوریت جامعه شناسی زنان، نظام خانواده و رفتار سازمانی کند.

دکتر دودمان موضوعات کارگاه های 10 گانه را، بهداشت جسم و روان زنان، مدیریت خشم و تاب آوری، تغییرات نظام خانواده و رفتارهای اجتماعی و سازمانی زنان برشمرد.

وی افزود: برگزاری این کارگاه ها، در دستور کار اداره کل سرمایه انسانی شهرداری شیراز  قرار دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا هدف از شکل گیری کارگروه بانوان شهرراز را ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه  امور حوزه زنان  در جهت تقویت بنیه حرفه ای و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات این حوزه برشمرد و تاکید کرد:  در جلسات آینده ی این کارگروه شاهد برنامه ریزی و تصویب رویکردهای جدید و اقدامات کاربردی و موثر در حوزه بانوان خواهیم بود.

۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۷:۰۱

دیدگاه های شما