امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

به مناسبت روز جهانی کارگر صورت گرفت: تجلیل ازکارگران شهرداری منطقه یازده

به مناسبت روز کارگر با حضور دکتر «نواب قائدی» رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز و مهندس برزگر شهردار منطقه یازده از کارگران خدوم و زحمتکش شهرداری منطقه یازده تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز،  دکتر نواب قائدی در این مراسم با اشاره به روز کارگر و اهمیت نقش این قشر از جامعه در زندگی یکایک افراد کشور اظهار کرد: کارگران با توجه به مسئولیت خطیری که برعهده دارند برای کشور رفاه، آبادانی و زیبایی را به ارمغان می‌آورند و گرمی بخش زندگی همه مردم هستند. 
وی ادامه داد: به عنوان نماینده مردم بر دستان این قشر زحمتکش بوسه می‌زنم.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه به زحمات و تلاش شبانه روزی کارگران درطول ایام نوروز اشاره وبیان کرد: تلاش این عزیزان در طول ایام سال ستودنی است، در ایام نوروز هم این همت و تلاش جمعی کارگران و سایر کارمندان شهرداری بود که توانستیم بحمدالله نوروزی متفاوت برای شهروندان شیرازی و مراجعین به این کلانشهر رقم بزنیم.
 قائدی در پایان خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر شیراز همیشه در کنار کارگران خواهدبود و آنها را مورد حمایت و خواسته‌های معیشتی آنان را مورد توجه قرار می‌دهد.

مهندس حمید برزگر شهردار منطقه یازده نیز در این مراسم در سخنانی به تقدیر از اقدامات کارگران در حوزه‌های مختلف  شهرداری پرداخت و گفت: حاصل زحمت وتلاش این عزیزان در سطحی وسیع و در جای جای کلانشهر شیراز کاملا مشهود است.

وی افزود: گرامیداشت روز کارگر تعظیم به کار وتلاش عزیزانی است که در راه پیشرفت امور جامعه قدم بر میدارند.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از زحمات این عزیزان تقدیر شد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۱:۵۰

دیدگاه های شما