امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر علی ناصری: باید در کارها به صورت منعطف عمل کنیم

دکتر علی ناصری: باید در کارها به صورت منعطف عمل کنیم

اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری از شهرداری منطقه ده بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» در بازدید از شهرداری منطقه شیراز گفت: باید در کارها به صورت منعطف عمل کنیم. پیروی از الگوهای موجود الزام نیست و می‌توان از طرح‌هایی که به اقتضای شرایط به صلاح شهر و شهروند هست استفاده شود.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با اشاره به بازدید های انجام شده توسط این کمیسیون گفت: جلسه‌ای با حضور اصحاب رسانه و حضور شهرداران مناطق ۱۱ گانه و سایر سازمان‌های ذیل معاونت خدمات شهری، برگزار خواهد شد و در این جلسه به بررسی و اعلام اقداماتی که تاکنون انجام شده و اقدامات قابل انجام در سال ۹۷ در حوزه سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری خواهیم پرداخت.

«سیروس پاکفطرت» عضو شورای شهر شیراز در این جلسه گفت: شهرداری منطقه ده با اینکه قدمت زیادی ندارد اما از زیرساخت‌های خوبی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از ورودی های شهر شیراز در این منطقه است باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد. در این منطقه هیچ نماد و المانی برای ورودی وجود ندارد.

پاکفطرت افزود: شهرک‌های موجود در منطقه ۱۰ نیازمند هماهنگی بیشتر هستند.

او با اشاره به مشکلات بیان شده توسط شهردار منطقه گفت: علاوه بر مشکلات بیان شده در این جلسه، یکی از مشکلات این منطقه مربوط به سنگ فروشی هاست ساماندهی انها باید در دستورکار قرار گیرد.

وی افزود: بحث تملک در منطقه ده تا حدودی مشکل ایجاد کرده است و این موضوع باید حل شود و مردم از بلاتکلیف بیرون بیایند.

در این جلسه آقای «صارمی زاده» شهردار منطقه ده، به گزارش اقدامات انجام شده و بیان برخی مشکلات موجود پرداخت.

۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۷:۵۵

دیدگاه های شما