امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دستغیب: رای مردم به لیست امید بیانگر رویکرد مردم به تغییر شرایط گذشته بود

دستغیب: رای مردم به لیست امید بیانگر رویکرد مردم به تغییر شرایط گذشته بود

سی و‌ نهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز به ریاست «سیداحمدرضا دستغیب» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، سید احمدرضا دستغیب در صحن علنی شورا با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: از خداوند خواستاریم در این ماه، توفیق نزدیکی به رحمت الهی و بخشش گناهان را به ما عنایت کند.

وی با اشاره به سالروز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، گفت: رای مردم به لیست امید، نشانگر این بود که مردم با رویکرد تغییر نسبت به سیاستهای گذشته، خواهان شوراها و ریاست جمهوری هستند که بتواند همگام، همفکر و همراه مردم، مسیر را ادامه دهد.

دستغیب گفت: امید است شوراهای جدید که با شعار اصلاح طلبی، پاک دستی، صیانت از حقوق مردم و شهر سازی بر اساس فرهنگ مردم محوری تشکیل شد بیش از پیش موفق باشد.

وی با گرامیداشت هفته روابط عمومی گفت: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، انعکاس دهنده اخبار و رویدادهای اجرایی به صورت شفاف و قابل ارائه به مردم است.

بر اساس این‌ گزارش در این جلسه درخصوص بهای خدمات مربوط به شیوه نامه اجرای ضوابط و مقررات شهرسازی و ساختمانی طرح تفضیلی شهر شیراز جهت کاربری‌های مجاز و‌ مشروط در پهنه عملکردی تصمیم گیری شد.

همچنین شورای شهر شیراز با تغییر ایین نامه کمیته نامگذاری اماکن و معابر عمومی، تصویب کرد از این پس کمیسیون نامگذاری اماکن و معابر با حضور ۵ عضو شورای شهر شیراز امور نامگذاری معابر را بر عهده بگیرد.

۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۴:۴۸

دیدگاه های شما