امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

موافقت کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شیراز با پرداخت کمک به باشگاه شهید مهران باقری گویم

موافقت کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شیراز با پرداخت کمک به باشگاه شهید مهران باقری گویم

کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شیراز با لایحه کمک ۷۰ میلیون ریالی شهرداری به باشگاه فرهنگی- ورزشی شهید مهران باقری موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر شیراز در این جلسه گفت: با توجه به قرار گرفتن باشگاه فرهنگی، ورزشی شهید مهران باقری گویم در منطقه محروم و در راستای ترغیب ورزشکاران به ویژه فوتبالیست‌ها، لایحه‌ی پیشنهادی شهرداری مبنی بر مساعدت ۷ میلیون تومانی به این باشگاه در کمیسیون تصویب شد.

دکتر دودمان گفت: بررسی طرح بازنگری و توسعه کاربری‌های فرهنگی بام شیراز نیز در دستور کار کمیسیون قرار داشت. 

وی با اشاره به اهمیت اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی طرح بام شیراز، خواستار تصمیم‌گیری کمیسیون در بازدید از این محل شد.

رییس کمیسیون ‌فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز، بررسی موضوع الزام شهرداری به تهیه‌ی آیین نامه‌ی نحوه‌ی حمایت از انجمن‌های علمی را از دیگر موضوعات این کمیسیون برشمرد.

دکتر «علی ناصری» با اشاره به مشکلات هیات‌های ورزشی شیراز گفت: مشکلات برخی از هیات‌ها، با مبلغ ناچیز رفع می‌شود، به همین منظور، در راستای جلوگیری از تبعیض و رفع مشکل حوزه‌ی ورزش، باید راهکاری اساسی مبنی برنحوه‌ی اعطای مساعدت‌ها به هیات‌های ورزشی شهر در نظر گرفته شود‌.

«سولمازدهقانی» عضو شورای اسلامی شهر شیراز دراین کمیسیون گفت: سازمان فرهنگی طرح‌هایی را در نظر بگیرد که کمترین آسیب را به محیط زیست بزند.

وی بر لزوم به ‌کارگیری گروهی متخصص در حوزه معماری، شهرسازی و محیط زیست در اجرای طرح بام شیراز تاکید کرد

دهقانی افزود: در زمینه سرمایه‌گذاری، باید طرح‌ها و ایده‌ها را به سازمان سرمایه گذاری ارجاع داد تا سازمان، بسته‌های سرمایه‌گذاری را با توجه به شرایط مالی شهرداری تعریف کند.

۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۴:۳۳

دیدگاه های شما