امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پاکفطرت: یاوران شورا، رابط بدون واسطه مردم با شهرداری و شورا هستند

پاکفطرت: یاوران شورا، رابط بدون واسطه مردم با شهرداری و شورا هستند

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: یاوران شورا اتاق فکر و زبان گویای شهرداری و شورا و رابط بدون واسطه مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیروس پاک فطرت» در جلسه یاوران شورای منطقه ۷شهرداری با اشاره به گستردگی منطقه گفت: این منطقه جز مناطق کم برخوردار محسوب میشود و بیشترین روستاها به این منطقه الحاق شده‌ است.

پاکفطرت افزود: دوست دارم عمر خودرا در مناطقی که مردم نیاز مند خدمت بیشتری هستند سپری کنم‌.

وی بر لزوم برگزاری همایش ۸۰۰ نفری یاوران شورا با اعضای شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد و گفت: در این نشست ضمن آشنایی یاوران با اعضای شورا، سیاست های کلان شهر نیز مورد بررسی و تعامل قرارمیگیرد.

پاکفطرت با اشاره به حضور متخصصین به عنوان یاوران شورای مناطق شهرداری گفت: یاوران شورا، زبان گویا و اتاق فکر شهرداری و شورا و روابط بدون واسطه مردم هستند و باید نگاه شان بلند باشد.

وی افزود: یاوران شورا تنها یاوران منطقه نیستند بلکه یاوران شهر شیراز هستند و می توان از ایده ها و پیشنهادات و انتقادات سازنده یاوران شورا در راستای رفع مشکلات مردم بهره گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اهمیت قصر ابو نصر دراین منطقه، پیگیری احداث باغ خانواده و رفع مشکلات حمل ونقل این منطقه را از دیگر اقدامات برشمرد

وی ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر گفت: خاطره رشادت و ازجان گذشتگی شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را نباید به آسانی از یاد ببریم.

«مهداد معصومی» در نشست یاوران شورای منطقه ۷ شهرداری گفت: یاوران شورا، بازو و چشمان شورا در حوزه عملکرد شهری است.

وی بر هماهنگی زمان انتخابات یاوران شورا در آینده نزدیک تاکید کرد و گفت: امید داریم بدینوسیله ساختار یاوران شورا به طور منسجم سازماندهی شود تا بتوانیم حضور یاوران را در عرصه فعالیت های اجتماعی و محلی تقویت کنیم.

مسئول کمیته اجرایی یاوران شورا گفت: کمیته جوانان و فرهنگی آموزشی در راستای تقویت توانمندی افراد در حوزه ی مدیریت و کمک به توسعه‌ی فرهنگی آموزشی محلات گام بر میدارد.

وی افزود: کمیته‌های آسیب های اجتماعی و حفظ و احیای باغات از کمیته‌های جدید یاوران است که فعالیت خودرا درابتدا با بررسی ورفع مشکلات منطقه تاریخی فرهنگی شهرداری شیراز آغاز کردند.

به گفته وی‌، امید است بتوانیم پروژه های راهبردی و کارگشایی برای شهر داشته باشیم تا به بدنه شهر و شورا کمک کنیم.

۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۰:۰۵

دیدگاه های شما