امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برنامه پنج ساله سوم اولویت کاری شهرداری باشد

برنامه پنج ساله سوم اولویت کاری شهرداری باشد

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز  گفت: از شهردار می‌خواهم برنامه پنج ساله سوم را در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور ین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیدعبدالرزاق موسوی» در آیین معارفه معاون جدید مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به تکالیف لایحه بودجه 97 شهرداری شیراز عنوان کرد: موعد برخی از تکالیف این لایحه به سر رسیده و شهرداری باید نسبت به تعیین تکلیف آنها سریع تر اقدام کند

وی ادامه داد: در این راستا، بودجه ریزی عملیاتی، طرح جامع تحول اداری، بند ۴۸ تکالیف بودجه مبنی بر ارائه گزارش درآمد ماهیانه شهرداری مناطق، تدوین برنامه کسب درآمد، تشکیل کمیته تخصیص و ارائه گزارش های این کمیته و تعدیل نیروی انسانی از جمله این موارد است.

وی خاطر نشان کرد: مبنای تعامل شورا و شهرداری قانون است و شورا وظیفه نظارت و سؤال از مجموعه مدیریت شهری را بر عهده دارد. بنابراین انتظار داریم شهرداری وظایف قانون و تکالیف لایحه بودجه را انجام دهد.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر شیراز گفت: هم اکنون شهردار با انتخاب تیم همراه و هم مسیر با رویکردهای شورای پنجم، می تواند تعهدی را که در قبال شهر، شورا و شهروندان دارد با آرامش بیشتری ادا کند.

در این مراسم «محمدهادی هاشم‌پور» به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز معرفی و از خدمات هفت ساله «محمدحسن اسدی» در این سمت قدردانی شد.

۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۹:۴۹

دیدگاه های شما