امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برنامه پنج ساله سوم اولویت کاری شهرداری باشد

برنامه پنج ساله سوم اولویت کاری شهرداری باشد

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز  گفت: از شهردار می‌خواهم برنامه پنج ساله سوم را در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور ین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیدعبدالرزاق موسوی» در آیین معارفه معاون جدید مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به تکالیف لایحه بودجه 97 شهرداری شیراز عنوان کرد: موعد برخی از تکالیف این لایحه به سر رسیده و شهرداری باید نسبت به تعیین تکلیف آنها سریع تر اقدام کند

وی ادامه داد: در این راستا، بودجه ریزی عملیاتی، طرح جامع تحول اداری، بند ۴۸ تکالیف بودجه مبنی بر ارائه گزارش درآمد ماهیانه شهرداری مناطق، تدوین برنامه کسب درآمد، تشکیل کمیته تخصیص و ارائه گزارش های این کمیته و تعدیل نیروی انسانی از جمله این موارد است.

وی خاطر نشان کرد: مبنای تعامل شورا و شهرداری قانون است و شورا وظیفه نظارت و سؤال از مجموعه مدیریت شهری را بر عهده دارد. بنابراین انتظار داریم شهرداری وظایف قانون و تکالیف لایحه بودجه را انجام دهد.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر شیراز گفت: هم اکنون شهردار با انتخاب تیم همراه و هم مسیر با رویکردهای شورای پنجم، می تواند تعهدی را که در قبال شهر، شورا و شهروندان دارد با آرامش بیشتری ادا کند.

در این مراسم «محمدهادی هاشم‌پور» به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز معرفی و از خدمات هفت ساله «محمدحسن اسدی» در این سمت قدردانی شد.

۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۹:۴۹

دیدگاه های شما