امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تقدیر رییس سازمان چای کشور از رییس شورای شهر شیراز

تقدیر رییس سازمان چای کشور از رییس شورای شهر شیراز

رییس سازمان چای کشور به دنبال امتناع رییس شورای شهر شیراز از دریافت پاکت چای خارجی در یک همایش استانی، در نامه ای به سید احمدرضا دستغیب از این اقدام وی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «محمدرضا روزبهان» رییس سازمان چای کشور در نامه خود خطاب به رییس شورای اسلامی شهر شیراز نوشته است:

همانگونه که مستحضرید، سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری گردید، بنابراین حمایت از چای ایرانی به عنوان یکی از سالم ترین چای های دنیا مصداق بارز حمایت از کالای  ایرانی و جامه عمل پوشاندن به شعار سال و از همه مهمتر، پیروی از مویات مقام معظم رهبری می باشد. براساس اطلاعات دریافتی از خبرگزاری ها، متوجه عمل پسندیده جنابعالی مبنی بر اعتراض نسبت به توزیع بسته های چای با برند خارجی در یک مراسم (با موضوع مهم آزادی خرمشهر که قاعدتاً باید نماد تعصب به ایران باشد) و امتناع از پذیرفتن بسته مذکور، شدم. بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده و از جنابعالی بابت حمایت از تولید ملی، به ویژه «چای ایرانی» تشکر و قدردانی می نمایم. امید است، کلیه مسئولان با پیش قدم شدن در خرید و مصرف کالای تولید ملی؛ علاوه بر ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی، زمینه ساز بازگشت رونق و شکوفایی پایدار به اقتصاد کشور عزیزمان ایران باشند. انشاالله

۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۰:۴۷

دیدگاه های شما