امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اعطای تسهیلات به جان باختگان و معلولین آتش نشان در حین عملیات امداد و نجات

اعطای تسهیلات به جان باختگان و معلولین آتش نشان در حین عملیات امداد و نجات

شورای اسلامی شهر شیراز، دستورالعمل اعطای تسهیلات به جان باختگان و معلولین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر شیراز که در حین عملیات امداد و نجات دچار جان باختگی یا معلولیت می شوند را تصویب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی شورای اسلامی شهر شیراز، در چهل و یکمین جلسه صحن علنی شورا، «سیروس پاک فطرت» با اکثریت آراء اعضای شورا به عنوان نماینده تام‌الاختیار شورا جهت پیگیری امور مربوط و مشارکت در کار گروه دبیرخانه «پویش شیراز، شهر سبز بدون پلاستیک» انتخاب شد.

در این جلسه شورای اسلامی شهر شیراز، لایحه‌ی پیشنهادی شهرداری مبنی بر مساعدت مالی به ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیة‌ الله الاعظم شیراز جهت برگزاری اردوی راهیان نور را نیز تصویب کرد.

بنابر این مصوبه شورا، به شهرداری اجازه داده می شود مبلغ ۵۰میلیون تومان از محل ماده ۱۷بودجه سال ۹۷به این ناحیه مقاومت بسیج جهت برگزاری اردوی راهیان نور پرداخت کند.

لایحه‌ی برگزاری همایش ملی مهندسی حمل‌‌ونقل را نیز در دستور کار جلسه قرارگرفت.

شورای اسلامی شهر شیراز لایحه‌ی پیشنهادی شهرداری شیراز مبنی بر برگزاری همایش ملی مهندسی حمل‌ و نقل در ۲۶ آذرماه۹۷، روز ملی حمل و نقل را تصویب کرد.

این همایش یک روزه در راستای بررسی و کمک به حل معضلات ترافیکی شهر شیراز، با حضور اساتید مطرح در حوزه‌های حمل‌و نقل و ترافیک وعمران برگزار می شود.

برنامه ریزی حمل‌ونقل، حمل‌ونقل هوشمند و مدیریت واحد در حمل ونقل ازجمله محورهای این همایش است

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، به مناسبت هفته محیط زیست از فعالان و محیط بانان محیط زیست استان فارس تجلیل کردند

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز از «سعید محمودی»، «محسن جعفرنژاد»، «محمدجواد آرمانمهر»، «ساسان کفایی»، «ابراهیم حیدری» و «محمد حسن پیراسته» در صحن علنی شورا تجلیل شد.

کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز به همین مناسبت، با اهدای مجموعه آثار هنرمند محیط زیست «محمد جواد آرمانمهر» از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار و معاونین شهرداری شیراز تجلیل کرد.

۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۱:۳۱

دیدگاه های شما