امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

قائدی: شورای پنجم با رویکرد انسان محوری، اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر را به جد پیگیری می کند

قائدی: شورای پنجم با رویکرد انسان محوری، اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر را به جد پیگیری می کند

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک گفت: در راستای انسان محوری، اجرای پروژه های عمرانی ضروری سطح شهر را پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز «نواب قائدی » در بازدید از پروژه های شهرداری منطقه ۱۰گفت: به دلیل موقعیت مناسب آب و هوایی، شهر شیراز به سمت شمال غرب گرایش دارد.

وی ضمن تقدیر از تلاشهای مجموعه شهرداری منطقه ۱۰ افزود: وجود شهرکهای مختلف در این منطقه، وظیفه این مجموعه شهرداری را سخت تر کرده است.

قائدی گفت: امید داریم با تلاش مجموعه شهرداری منطقه ۱۰ مشکلات روستاهای الحاقی به شهر رفع شود زیرا این روستاها با دارا بودن زمین های مناسب، پتانسیل درآمدزایی دارند.

وی با اشاره به پیش بینی ردیف بودجه پروژه محور گویم گفت: این پروژه ضروری و حیاتی است و باید در حوزه‌ی تعریض شمال غرب جدیت به خرج دهیم.

قائدی افزود: با توجه به اهمیت آزادراه محور شیراز- سپیدان، مقرر شد در کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با حضور مدیران راه و شهرسازی، معاونین فنی و عمرانی، معماری و شهرسازی و حمل و نقل موضوع بررسی شود.

 

عضو شورای اسلامی شهر شیراز از پیگیری پروژه دوربرگردان غربی پل میلاد در شورای ترافیک استان خبر داد و گفت: با وجود اینکه امکان دورزدن در میدان صنایع وجود دارد اما در این مسیر ترافیک ایجاد می‌‌شود به همین منظور باید دوربرگردان غربی ایجاد شود.

وی با اشاره به توجه ویژه‌ی شورای پنجم به بحث فرهنگی گفت: در راستای انسان محوری،اجرای پروژه های عمرانی ضروری سطح شهر را پیگیری خواهیم کرد 

وی با اشاره به بازدیدهای شبانه اعضای شورا، شهرداری و مدیران شهرداری از پروژه‌های عمرانی گفت: این نوید را به مردم می دهیم که شورای پنجم مخالف پروژه‌های عمرانی نیست.

قائدی با بیان اینکه پروژه های عمرانی لازمه هر شهر است گفت: در اجرای پروژه‌ها توجه ویژه ای داریم که این پروژه ها برای شهر ضروی باشد زیرا هزینه اجرای آن را مردم پرداخت می کنند به همین منظور باید توجه وصیانت بیشتری در هزینه کرد این پروژه‌ها داشته باشیم.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به گزارش برخی از همشهریان، در برخی مناطق با وجود سالم بودن آسفالت کوچه ها، اقدام به روکشی دوباره آسفالت می شود که بایداین موضوع پیگیری شود

وی از بررسی مجدد طرح قدیم و جدید پروژه زیرگذر گلستان در کمیسیون عمران خبر داد.

۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۸:۰۱

دیدگاه های شما