امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پاکفطرت: نشریات و مطبوعات می‌توانند چراغ راه شورا و شهرداری باشند

پاکفطرت: نشریات و مطبوعات می‌توانند چراغ راه شورا و شهرداری باشند

عضوشورای اسلامی شهرشیراز گفت: ما نیازمند انتقال دیدگاه مردم هستیم ونشریات و مطبوعات می‌توانند چراغ راه شورا و شهرداری باشند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیروس پاکفطرت» در کمیسیون فرهنگی اجتماعی وورزشی شورا با اشاره به حضور و همکاری پیشکسوتان عرصه رسانه در شورا و شهرداری گفت: آگاهی پیشکوستان از مسائل اصحاب رسانه از یک سو و مشکلات شهرداری از سوی دیگر می تواند بستر مناسب رفع مشکلات را فراهم کند.

وی افزود: با تشکیل اتاق فکر یا کمیته‌ای زیرگروه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شیراز با حضور سردبیران و مدیران مسئول رسانه‌های مکتوب و برخط میتوان علاوه بر بررسی مشکلات اصحاب رسانه،مسائل و مشکلات اجتماعی رانیز توسط متخصصان امر فرهنگی رصد کرد و سپس از ایده ها و پیشنهادات آنها بهره ببریم.

وی بااشاره به کاهش تعداد تقاضای عرضه نشریات در شهرداری و شورا گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع میتوان نشریات را در دسترس مراجعین و همکاران شهرداری قرارداد.

پاکفطرت بااشاره به همراهی همیشگی اصحاب رسانه با شورا وشهرداری افزود: از آغاز دور جدید شورای اسلامی، سئوالات و ابهاماتی برای مردم ایجاد شده ولی تاکنون مکان خاصی برای پاسخگویی وجود نداشته است اصحاب رسانه می توانند به عنوان پل ارتباطی پیشنهادات و انتقادات سازنده مردم را به شورا انتقال دهند

عضوشورای اسلامی شهر شیراز از الزام شهرداری برای ارائه لایحه‌ای با محوریت رفع مشکلات کیوسک‌های مطبوعاتی خبرداد.

پاکفطرت با اشاره به رتبه دوم نشریات شیراز از لحاظ کیفیت در کشور ،خواستار پرداخت به موقع مطالبات دفاتر روزنامه‌ها ازسوی شورا وشهرداری شد.

۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۴:۲۴

دیدگاه های شما