امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر مقیمی: شورای شهر برای ورزش همگانی بسته های تشویقی تعریف کند

دکتر مقیمی: شورای شهر برای ورزش همگانی بسته های تشویقی تعریف کند

جمعی از مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان شیراز به میزبانی شورای اسلامی این شهر، در برنامه «یک دیدار ورزشی» شرکت کرده و ساعتی را به ورزش و نرمش پرداختند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» عضو هیأت رییسه شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه این دیدار، نهادینه شدن ورزش را یکی از ضرورت های امروز جامعه دانست و گفت: برخی از مدیران و کارکنان ادارات به پشت میز نشینی عادت کرده و تحرک لازم ندارند.

وی ورزش را یکی از فاکتورهای مهم سلامتی در جامعه دانست و گفت: اجرای برنامه های ورزشی علاوه بر تحرک جسمی می تواند روح و ذهن آنان را برای انجام بهتر فعالیت ها آماده کند.

دکتر مقیمی با بیان اینکه تحرک نیاز انسان برای دستیابی به سلامتی است، اظهار کرد: ورزش صبحگاهی موجب سلامت روح و روان انسان می شود و با ورزش می توان افسردگی و استرس را از خود دور کرد.

رییس کمیسیون تلفیق و هماهنگی دستگاههای اجرائی شورای شهر شیراز ابراز کرد: شورای شهر به عنوان نهادی تصمیم ساز می تواند برای نهادینه شدن ورزش در جامعه، بسته های تشویقی را تعریف کند تا شهروندان نیز به ورزش صبحگاهی علاقمند شوند.

در این مراسم که به میزبانی شورای شهر شیراز برگزار شد، مدیران و برخی کارشناسان دستگاه های اجرائی شهرستان شیراز به مدت یکساعت به ورزش و نرمش صبحگاهی پرداختند و در پایان به قید قرعه به تعدادی از حاضران جوائز نقدی اهداء شد.

جمعی از اعضای شورای شهر شیراز، معاونین شهرداری شیراز، معاون عمرانی فرمانداری شیراز و کارشناسان شورای شهر نیز در این مراسم حضور داشتند.

۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۲:۲۸

دیدگاه های شما