امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بررسی بسته‌های سرمایه‌گذاری شهرداری منطقه ۱۰ شیراز در کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورا

بررسی بسته‌های سرمایه‌گذاری شهرداری منطقه ۱۰ شیراز در کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورا

کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورا به بررسی بسته‌های سرمایه‌گذاری شهرداری منطقه ۱۰شیراز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سینا بنی‌زمانی» در این کمیسیون گفت: در راستای هماهنگی امور سرمایه‌گذاری، تدوین آیین‌نامه‌ی گردش کار سرمایه‌گذاری می تواند نقش موثری داشته باشد.

وی افزود: در تکلیف بودجه مقرر شده است که انعقاد قراردادهای سرمایه‌گذاری در مناطق و سازمان‌های شهرداری تنها به شرط بررسی و تایید هیات مدیره سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی امکان‌پذیر است.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز خواستار تعامل بیشتر شهرداری منطقه ۱۰ با سازمان سرمایه‌گذاری درراستای تعریف فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بازاریابی این بسته‌ها شد.

رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تشریح عملکرد اداره بازاریابی و فروش شهرداری شیراز از ابتدای سال جاری نیز در دستور کار کمیسیون قرارگرفت.

بنی‌زمانی گفت: اصراری بر فروش زیاد نداریم بلکه روش‌ها و چگونگی بازاریابی شهرداری به منظور فروش املاک با قیمت‌های کارشناسی و منطقی مورد توجه است.

وی با اشاره به تصویب لایحه شهرداری مبنی بر معرفی سه نفر از اعضای شورای اسلامی به عنوان ناظر کمیته بازاریابی و فروش، خواستار تعامل بیشتر این اداره با شورای اسلامی شهر شیراز شد.

بنی‌زمانی گفت: در این کمیسیون مقرر شد آیین‌نامه نحوه‌ی بکارگیری کارگزاران فروش در مدت یک ماه تدوین و به کمیسیون ارائه شود.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ارائه سیاستها و برنامه زمان‌بندی مدیریت بازاریابی و فروش یکی دیگر از موارد مطرح شده در کمیسیون بود.

وی افزود: با توجه به اینکه فروش املاک شهرداری به شرط ارائه گزارش اداره بازاریابی و فروش است به همین منظور این اداره باید به صورت ماهانه گزارشی از عملکرد این واحد را به شورا ارائه دهد.

۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۵:۰۵

دیدگاه های شما