امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: حفظ و ارتقا منابع‌های انسانی و اجتماعی اولویت های هر کشور است

دکتر ناصری: حفظ و ارتقا منابع‌های انسانی و اجتماعی اولویت های هر کشور است

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حفظ و ارتقا منابع‌های انسانی و اجتماعی اولویت های هر کشور است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» در جلسه این هفته کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با گرامیداشت ۲۲مرداد سالروز تشکل ها و مشارکتهای اجتماعی گفت:  مهم‌ترین سرمایه انسانی کشور کودکان هستند که توجه ویژه مسئولان  به انها از اغاز تولد تابزرگسالی سبب می شود انها برای انجام فعالیتها در مسیر مشارکت و خردجمعی گام بردارند.

دکترناصری گفت: میوه شیرین سرمایه اجتماعی، اعتماد است و زمانی حفظ و ارتقا می یابد که اخلاقیت را سرلوحه کارخود قرار دهیم و قانونمدارباشیم به گونه‌ای که قانون تفسیر به مطلوب نشود و همه در مقابل قانون یکسان باشند

وی افزود: اگر اعتماد بین کارمندان و مدیران سازمانهای شهرداری از بین رود انجام کارها با مشکل مواجه می‌شود.

دکتر ناصری گفت:  بررسی اساسنامه پیشنهادی شرکت تهیه، تامین و نگهداری ماشین‌الات شهرداری شیراز در دستور کار چهل و سومین کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز قرار گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز افزود: سازمان موتوری به عنوان یک سازمان درآمدزا توانسته است تجهیزات ویژه موتوری را تامین و تکمیل کند که علاوه بر رفع نیازهای شهرداری در  ارائه خدمات در مواقع بحران نیز پیشگام باشد.

دکتر ناصری گفت: بررسی وضعیت نیروها و ماشین آلات این سازمان و سوددهی دایر شدن این شرکت به جای سازمان موتوری در دستور کار قرار دارد.

وی افزود:با توجه به وجود بیش از یک هزارو ۸۰۰ هکتار بافت فرسوده  در شهر شیراز، باید با بررسی های کارشناسی،  تدابیری اندیشیده شود تا در مواقع بحران در زمینه ماشین الات با مشکل روبرو نشویم.

به گفته دکتر ناصری،  کمبود وسیله نقلیه برای نظارت بر ساخت و ساز غیرمجاز در مناطق یکی از دغدغه های  مشترک شهرداران مناطق شیراز است که در راستای تامین خودرو باید توجه ویژه شود.

۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۲:۳۴

دیدگاه های شما