امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دستغیب: انتخابات هیات رییسه نشان داد که افراد در آرای خود ازاد بودند

دستغیب: انتخابات هیات رییسه نشان داد که افراد در آرای خود ازاد بودند

رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: انتخابات هیات رییسه نشان داد که افراد در آرای خود ازاد بودند.

به‌گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شوراب اسلامی شهر شیراز، «سیداحمدرضا دستغیب» پس از برگزاری انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز برای سال دوم گفت: از رای اعتماد همکاران و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در انتخاب مجددم تشکر و سپاسگذاری می کنم.

وی افزود: از سنگینی بار این مسئولیت مطلع هستم و در این راه از خدا یاری می‌جویم و دست همه همکاران را برای انجام این مسئولیت خطیر می‌فشارم.

دستغیب گفت: انتخابات امروز نشان داد که اعضای شورای شهر در رای خود کاملا ازاد بودند، چه آنان که برای هیات رییسه رای آوردند و چه انان که رای نیاوردند همگام با دیگر اعضای شورا رسالتی سنگین و مسئولیتی مشترک را برعهده دارند و آن خدمت صادقانه به همه‌ی مردم شیراز است.

وی از خدمات صادقانه هیات رییسه سال اول در سال گذشته قدردانی کرد و گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر و مردم بزرگوار شهر شیراز بابت همه‌ی‌کوتاهی‌ها و قصوری که دریک سال گذشته از اینجانب سرزده پوزش می‌طلبم و امیدوارم در سال دوم فعالیت شورای پنجم بادعای خیر مردم و یاری اعضا ی شورا موفق تر از سال گذشته عمل کنم.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز از اعضای شورای شهر شیراز، روسای کمیسیون ها و‌خبرنگاران که با تلاش شبانه روزی در خدمت به مردم شریف شیراز از هیچ کوششی دریغ نکردند سپاسگزاری می کنم.

۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۴۹:۵۶

دیدگاه های شما