امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برگزاری آیین افتتاحیه نخستین دوره مسابقات فوتسال یاوران شورای مناطق ۱۱گانه شهرداری شیراز

 
آیین افتتاحیه نخستین دوره مسابقات فوتسال یاوران شورای مناطق ۱۱گانه شهرداری شیراز برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «مهدی حاجتی» در این مراسم گفت: با برگزاری این مسابقات در نظر داریم جوانان محلات را در یک مناسبت ورزشی به عنوان یک رویداد صلح آمیز دورهم جمع کنیم.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز افزود: آنچه در تاریخ شیراز می‌گذرد نشانگراینست که  فرهنگهاو دسته‌های اجتماعی مختلف در محلات درکمال صلح و ارامش همزیستی داشتند.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات نمادصلح است افزود: باید نشان دهیم محلات شیراز همواره از تاریخ اجتماعی پر از صلح فاصله نگرفته‌اند و وجود یاوران شورای توانمند برای ساختن شهری پایدار ضروری است.
حاجتی بر صلح امیز بودن مسابقات تاکید کرد و گفت: امیدواریم شاهد حضور نمایندگان محلات وارائه ایده ها و نظرات مفید برای رفع مشکلات و ساختن شهر باشیم.
«سیروس پاکفطرت» گفت: این مسابقات نشانگر توجه شورا و یاوران شورا به ورزش ، نشاط و سرزنده بودن است.
عضو شورای اسلامی شهر شیرازگفت: در اینده نزدیک مسابقات ورزشی یاوران شورا در رشته های مختلف ورزشی برای اقایان و بانوان در همه محلات برنامه ریزی خواهد شد.
برگزاری مسابقات پیشکسوتان در دوره های بعد از پیشنهادات این عضو شورای اسلامی بود.
پاکفطرت از برگزاری همزمان مسابقات ۱۱۰تیم دیگر درمحلات همزمان با این مسابقات خبر داد و گفت: امید است بر اخلاق مداری در مسابقات توجه ویژه شود.
«مهدادمعصومی» گفت: درراستای معرفی بهتر یاوران شورای شهر شیراز و محقق شدن شعار جدید یاوران شورا مبنی بر«یاوران توانمند، شورای مقتدر، شهر پایدار» و افزایش مشارکت و همکاری جوانان با یاوران محلات این مسابقات برگزارشد.
مسئول کمیته‌ی اجرایی یاوران شورای اسلامی شهر شیراز افزود: این مسابقات با طراحی و برنامه ریزی کمیته مرکزی یاوران شورای اسلامی شهر شیراز و پشتیبانی معاونت فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برگزار شد.
معصومی گفت: در این مسابقات ۱۶ تیم در قالب ۴گروه با حضور جوانان فعال یاوران شورای اسلامی مناطق ۱۱گانه شهرداری شیراز به مصاف هم می روند.
در نخستین دیدار این مسابقات یاوران محله سنگ سیاه با برتری ۳بر ۱یاوران منطقه ۳شهرداری را مغلوب کردند.
همچنین یاوران شورای منطقه ۷شهرداری در مصاف با یاوران شورای  منطقه ۶ ب با نتیجه پرگل  ۵برصفر به  پیروزی رسیدند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۰:۴۰

دیدگاه های شما