امروز: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر مقیمی: سلامت روانی ضامن امنیت اجتماعی است

دکتر مقیمی: سلامت روانی ضامن امنیت اجتماعی است
 
 
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس دیدار کرد.
 
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» در این دیدار، از خدمات و مجاهدت های جهادگران خدوم نیروی انتظامی تقدیر کرد و یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی فارس را گرامی داشت.
وی بر ضرورت تامین سلامت روانی جامعه در جهت تثبیت امنیت اجتماعی تاکید کرد وگفت: نیروی انتظامی نه تنها تامین کننده امنیت جانی و مالی مردم است که حافظ امنیت روانی جامعه می‌باشد و می تواند در کنار شورا و شهرداری متولیان خوبی برای سلامت اجتماعی شهر باشند.
 
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز، نیروی انتظامی را ناظم شهر دانست و افزود:  همکاری این نهاد با شهرداری به عنوان مجری امور شهری و شهروندان همیشه اثرات مثبتی بر نظم بخشی جامعه داشته است.
دکتر مقیمی گفت: قطعاً با تداوم این رویه در شورای پنجم شهر شیراز شاهد ثمرات ملموس تری در حوزه‌های حمل و نقل و ترافیک شهر و روان سازی الگوهای رفتاری شهروندان خواهیم بود .
سردار «ذوالقدری» جانشین فرماندهی نیروی انتظامی فارس با اشاره به  اولویت سلامت روانی شهروندان بر سایر امور گفت: سلامت روان ارتباط مستقیم با سلامت جامعه دارد و همانند بهداشت و درمان که پیشگیری اصل مهمی در آن است  در حوزه نظم وانضباط اجتماعی نیز ماموریت ما پیشگیری از نابهنجاریها در راستای تحقق جامعه سالم است .
۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۵:۱۸

دیدگاه های شما