امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون‌ گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز: جاذبه‌های گردشگری رودخانه خشک بازآفرینی می‌شوند

رییس کمیسیون‌ گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز: جاذبه‌های گردشگری رودخانه خشک بازآفرینی می‌شوند

کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز بررسی  کلیات «طرح بازآفرینی جاذبه‌های گردشگری رودخانه خشک بر پایه پتانسیل‌های طبیعی» این رودخانه را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» گفت: کلیات طرح بازآفرینی جاذبه های گردشگری رودخانه خشک بر پایه پتانسیل‌های طبیعی این رودخانه در کمیسیون بررسی شد

رییس کمیسیون گردشگری وزیارت گفت: مقررشد کارگروهی متشکل از اعضای کمیسیون، نمایندگان شهرداری مناطق همجوار رودخانه، مدیریت طراحی شهری و مدیریت گردشگری تشکیل تاضمن اسیب شناسی به بررسی کارشناسی این موضوع بپردازند.

وی افزود: بررسی لایحه‌ی برگزاری هفته‌ی فرهنگی و گردشگری شیراز در شهر تهران نیز در دستور کار قرار گرفت.

 

وی بر بالا بودن سطح کیفی برنامه های هفته فرهنگی شیراز تاکید کردوگفت: حجم زیاد برنامه ها نباید سبب کاهش کیفیت شود و باید با اجرای برنامه های فاخر در راستای معرفی شیراز و جذب گردشگر که هدف اصلی برنامه هاست گام برداریم.

دهقانی افزود: این برنامه‌ی فرهنگی در فصل کم مسافر می تواند به صورت همکاری با آژانسهای مسافربری و جامعه هتلداری و ارائه ‌ی بسته های تخفیفی اجرایی شود.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به پیش بینی زمان برگزاری این برنامه در ایام قبل از عید نوروز و حجم بالای برنامه های نوروزی معاونت فرهنگی شهرداری در شهر شیراز، می توان این برنامه را در اواخر پاییز برگزار کرد.

وی با اشاره به عدم شناخت مناسب گردشگران از شهر شیراز گفت: در راستای معرفی شهر شیراز در عرصه بین المللی، می توان هفته های فرهنگی را در خارج از کشور برگزار کرد و همچنین از فضای مجازی میتوان در راستای معرفی هرچه بهتر شهر شیراز استفاده کرد.

۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۹:۴۹

دیدگاه های شما