امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

آتش‌نشانان کتابخوان در شیراز

آتش‌نشانان کتابخوان در شیراز

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شبکه «آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز» با حضور اهالی فرهنگ و دوستداران یار مهربان در قدیمی‌ترین ایستگاه آتش نشانی شیراز راه اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در ادامه طرح‌های شهر شیراز در پنجمین جشنواره پایتخت کتاب ایران، مقارن با روز آتش نشان، شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز در ایستگاه آتش نشانی شماره یک رسما راه اندازی شد. 

وی ادامه داد: این برنامه که به صورت نمادین در قدیمی ترین ایستگاه آتش نشانی شیراز برگزار شد، ٣ اثر «عروس آب، هزار توی تاریکی و زخم شیر» آثار نویسندگان شناخته شده شیراز «قاسم شکری، مهدی جعفری و صمد طاهری» به آتش نشانان این ایستگاه اهدا و از نماد شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز رونمایی شد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم پیوند کتاب با آتش نشانان را تبریک گفت و گفت: ایجاد شبکه‌هایی که موجب رسوخ اندیشه و آگاهی و ایجاد جریان فکری در بدنه جامعه شود اتفاقی است که باید آن را تحسین و برای تداوم آن برنامه ریزی کرد.

در پایان این برنامه نشانِ «شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز» به صورت نمادین توسط جمال زیانی، نویسنده و شیرازشناس پیشکسوت به رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اهدا و از آتش نشانان ایستگاه شماره یک شیراز با اهدا گل و کتاب تقدیر شد.

۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۷:۵۴

دیدگاه های شما