امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بررسی پرونده بنرهای مجعول در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز

بررسی پرونده بنرهای مجعول در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز

کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز پشت درهای بسته به‌بررسی آخرین وضعیت پرونده بنرهای مجعول پرداخت‌.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز با اعلام این خبرگفت: در این جلسه با حضور رییس شورای شهر شیراز و معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار اتفاقات رخ داده در خصوص بنرهای مجعول بررسی شد.

وی ادامه داد: در این جلسه همچنین تعیین تکلیف تهیه متمم شرح خدمات طرح جامع فرهنگی اجتماعی شهر شیراز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

وی افزود: به منظور تکمیل اظهار نظر کمیسیون درخصوص تعیین تکلیف تهیه متمم شرح خدمات طرح جامع فرهنگی اجتماعی شهر شیراز، این طرح به کمیته‌های تخصصی هفت گانه کمیسیون ارجاع می شود تا بخشهایی از طرح جامع که به حوزه‌هایی از شرح وظایف و ماموریتهای سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی پرداخته نشده توسط این کمیته‌ها تخصصی بررسی و ارائه شود.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شرح خدمات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا باید متناسب با وظایف و ماموریتهای حوزه‌ی معاونت و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و منطبق با اساسنامه سازمان طراحی می شود.

وی از برگزاری کمیته های تخصصی کمیسیون در روزهای هفته خبر داد و گفت: نحوه‌ی معرفی مشاوران در کمیته های تخصصی از سوی اعضای شورا به گونه ای بوده است که در جلسات از نظرات و ایده های حداقل ۳نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها با تخصص بالا در زمینه مورد نظر استفاده خواهد شد.

تنوری افزود: با توجه به اصلاح ساختار مدیریتی کمیته های تخصصی، « لیلا دودمان» به عنوان رییس کمیته فرهنگی و صنایع و «احمدرضا دستغیب» به عنوان رییس کمیته انتشارات و رسانه و پژوهش انتخاب شدند.

۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۰:۲۹

دیدگاه های شما