امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

موسوی خبرداد: تخصیص کمک هزینه تامین مسکن به کارکنان شهرداری

موسوی خبرداد: تخصیص کمک هزینه تامین مسکن به کارکنان شهرداری

شصت و دومین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه ، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز به بررسی لایحه‌ی یک فوریتی شهرداری مبنی بر تخصیص کمک هزینه تامین مسکن و صدور پروانه ساختمانی به کارکنان شهرداری پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سید عبدالرزاق موسوی» رییس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در راستای تامین رفاه کارکنان شهرداری این لایحه در کمیسیون بررسی و تصویب شد.

وی از موافقت اعضای کمیسیون با مساعدت به انجمن اتیسم فارس و همچنین دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس خبرداد.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بررسی گزارش قراردادcpay نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

وی افزود: مقرر شد کمیته‌ای متشکل از نمایندگان معاونت شهرسازی ومعماری، مالی و اقتصادی، کمیسیونهای عمران وحمل و نقل‌وبرنامه، بودجه وحقوقی با مسئولیت مدیرکل حقوقی و در مدت یک ماه به بررسی این مهم بپردازد و نتیجه حاصله به کمیسیون ارائه شود.

موسوی گفت: امتیازات تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده، حق الزحمه و نحوه نظارت بر دفاتر تسهیلگری و خدمات نوسازی بافت فرسوده در کمیسیون بررسی شد.

وی افزود: بررسی بیشتر این موضوع به جلسه بعد کمیسیون موکول شد.

۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۵:۰۶

دیدگاه های شما