امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شاخصهای سامانه شفافیت شهرداری شیراز مصوب شد

شاخصهای سامانه شفافیت شهرداری شیراز مصوب شد

شصت و چهارمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز به بررسی شاخصهای سامانه شفافیت شهرداری شیراز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سید عبدالرزاق موسوی» رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر شیراز با اشاره به بررسی طرح راه اندازی سامانه شفافیت شهرداری شیراز در جلسات گذشته کمیسیون افزود: در این جلسه موارد و متغیرهایی که عنوان شاخصهای سامانه شفافیت شهرداری شیراز برای درج در پایگاه اطلاع رسانی در نظر گرفته شده بودند مصوب شد.

 

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بررسی بخشهایی از برنامه پنج ساله شهرداری شیراز نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و پس از ارائه شهرداری برخی از برنامه ها مصوب شد.

وی افزود: امتیازات تشویقی نوسازی بافت های فرسوده، حق الزحمه و نحوه نظارت بر دفاتر تسهیلگری و خدمات نوسازی بافت های فرسوده نیز در این کمیسیون بررسی شد.

موسوی ادامه داد: مقرر شد اعضای کمیسیون ، پس از ارائه‌ی اطلاعات کارشناسی از سوی مجموعه شهرداری، در مورد این موضوع تصمیم گیری کنند.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز از بررسی گزارش قرارداد cpay در این کمیسیون خبرداد و اضافه کرد: کمیته ای متشکل از کمیسیون حقوقی، عمران و حمل و نقل، مجموعه شهرداری و حقوقی پس از بررسی این قرارداد، نظرات خود را به کمیسیون ارائه کردند که در این جلسه پیشنهادات انها مصوب شد.

موسوی از طرح یک فوریتی اعضای شورا مبنی بر مدیریت تعارض منافع عمومی در شهرداری شیراز به عنوان دستور کار دیگر کمیسیون یاد کرد و افزود: پس از ارائه نظرات اعضا و مشاورین کمیسیون درباره این موضوع ، مقرر شد پس از بررسی دقیق، نتیجه حاصله به کمیسیون ارائه شود.

۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲:۱۳

دیدگاه های شما