امروز: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پاک فطرت: نگاه بلند یاوران شورا در پیشبرد اهداف مدیریت شهری بهره می‌گیریم

پاک فطرت: نگاه بلند یاوران شورا در پیشبرد اهداف مدیریت شهری بهره می‌گیریم

نشست مشترک عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه یازده، شهردار منطقه ۱۱، مسئول اجرایی یاوران شورا و یاوران شورای محلات محدوده شهرداری منطقه یازده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیروس پاک فطرت» با تاکید بر نشست‌های مستمر با یاوران شورا و تلاش در راستای تقویت روحیه مشارکتی، اظهارکرد: از آنجا که مهمترین اولویتهای ما در شورای شهر و شهرداری شناسایی و رفع مشکلات محلات است، انتظار می‌رود یاوران شورای اسلامی محلات به عنوان پل ارتباطی بین مدیریت شهری و شهروندان نسبت به انتقال مسائل و مشکلات شهری و همچنین تقویت هرچه بیشتر روحیه مشارکتی بین شهروندان اقدام کنند تا ضمن کمک به مدیریت شهری این رویکرد و نگاه درکل شهر نهادینه شود.

عضو شورای شهر شیراز همچنین با تاکید بر اهمیت ویژه ایجاد اعتماد در بین شهروندان و مدیریت شهری ادامه داد: تجربه نشان داده است که اگر در اداره امور شهری مردم را مشارکت دهیم و مردم بدانند که کاری که انجام می‌شود برای آنهاست و با مشارکت خودشان انجام می‌شود، یقین بدانید آن کار را به بهترین شکل ارائه و همکاری می‌کنند و این موضوع هم منجر به تقویت اعتماد، مشارکت مردمی و تسهیل امور خواهد شد و هم رضایتمندی شهروندان را به همراه خواهد داشت.

سیروس پاک فطرت در ادامه خطاب به یاوران شورای اسلامی محلات منطقه یازده با تصریح بر اینکه نگاه یاوران شورا به شهر باید نگاهی کلی باشد، گفت: وجود و فلسفه یاوران شورا به عنوان رابط محله و شهر این است که پیام رسان مردم و انتقال دهنده مسائل و مشکلات اساسی و کلان، شهر باشند و تفکرشان اول برای شهر باشد بعد برای محله‌های خود.

وی افزود: کم نیستند متخصصینی در یاوران شورا که می‌توانند در جهت پیشبرد اهداف کلان مدیریت شهری کمک کنند و باید از نگاه بلند این عزیزان نهایت استفاده را برد.

این عضو شورای شهر با اشاره به این نکته که از بدو تشکیل یاوران شورا همراه این عزیزان و از بدنه یاوران شورا هستم، بر حفظ کرامت انسانی و احترام به آنها تاکید کرد و ادامه داد: تکریم یاوران شورا باید همواره مد نظر باشد چراکه این عزیزان با نیت خیر و بدون هیچگونه چشمداشتی در توسعه شهر قدم بر می‌دارند و در واقع بازوانی برای مدیریت شهری محسوب می‌شوند.

۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۹:۱۶

دیدگاه های شما