امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تنوری خبر داد: حمایت شورای شهر شیراز از تیم‌های ورزشی

تنوری خبر داد: حمایت شورای شهر شیراز از تیم‌های ورزشی

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی شورای اسلامی کلانشهر شیراز ضمن حضور در ورزشگاه پارس به تماشای فوتبال تیم فجر شهید سپاسی شیراز و تیم نود ارومیه نشست.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز،  «احمد تنوری» پس از بازی که با نتیجه مساوی پایان یافت به همراه مدیرعامل باشگاه با حضور در رختکن  از تلاش بازیکنان تقدیر کرد.

تنوری در سخنانی کوتاه بر حمایت مادی و معنوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز از تیم‌های ورزشی تاکید کرد و گفت: تیم فجر که مزین به نام شهید گرانقدر حاج مجید سپاسی است، بخشی از هویت فرهنگی و ورزشی شهر شیراز می‌باشد و در سراسر استان فارس محبوب است.

احمد تنوری افزود: بسیاری از بازیکنان ادوار  تیم ملی فوتبال در رده‌های مختلف سنی بازیکنان این تیم ریشه دار بوده‌اند، پس لزوم حمایت همه جانبه سازمانها و ارگانهای کلانشهر شیراز از روند رو به رشد تیم فجر شهید سپاسی بسیار محسوس است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز در توصیف دیگری گفت: واقعا باشگاه فجر شهید سپاسی یک باشگاه ورزشی همراه با کارکرد فرهنگی و مذهبی است.

در این دیدار سرهنگ فلاح مدیر عامل باشگاه فجر نیز در سخنانی ضمن تشکر از حضور  و حمایت رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورا گزارشی کوتاه از روند جاری باشگاه ارائه نمود و بر لزوم انجام حمایت‌های مادی و معنوی از باشگاه فجر شهید سپاسی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۲:۳۱

دیدگاه های شما