امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر مقیمی خبر داد: حضور همه جانبه اعضای شورای شهر شیراز در راهپیمایی روز دانش آموز

دکتر مقیمی خبر داد: حضور همه جانبه اعضای شورای شهر شیراز در راهپیمایی روز دانش آموز

با هدف بيعت با آرمان‌هاي امام و رهبري؛

دستور جلسه كميسيون سلامت، محيط زيست و خدمات شهري شوراي اسلامي شهر شيراز «حضور همه جانبه در راهپيمايي وحدت آفرين روز ١٣ آبان» اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شوراي اسلامي شهر شيراز، با اعلام و موافقت دكتر «قاسم مقيمي» رييس كميسيون سلامت، محيط زيست و خدمات شهري شوراي شهر شيراز، با لغو دستور جلسه علني و عادي اين كميسيون، به «حضور همه جانبه‌ي اعضا در راهپيمايي وحدت آفرين ١٣ آبان» تغيير يافت.

عضو هيات رییسه شوراي اسلامي شهر شيراز در اين رابطه گفت: هر چند بنا بر وظيفه نمايندگي مردم در شوراي اسلامي شهر شيراز، مبني بر پيگيري خواسته‌هاي شهروندان و مرتفع نمودن نيازهاي شهر در كميسيون، دستور جلسه عادي در شرف اجرا بود، اما با عنايت به شرايط ويژه كشور و نظام و لزوم حفظ وحدت مردم و مسؤولان و محكوم كردن اقدامات خبيثانه و خناسانه‌ي دولت آمريكا، با هماهنگي اعضا تصميم بر آن گرفته شد تا دستور جلسه به موضوع روز تغيير کند.

رييس كميسيون سلامت، محيط زيست و خدمات شهري شوراي شهر شيراز ادامه داد:  اعضاي كميسيون با حضور دسته جمعي در راهپيمايي روز ١٣ آبان ١٣٩٧،  ضمن به نمايش گذاشتن همراهي و همدلي خود با سياست‌هاي عاليه نظام، دين خود را به شهدا و ايثارگران جمهوري اسلامي ايران ادا مي نمايند و به ترامپ و نتانياهو اعلام مي‌نمايند كه خواب رسوخ كردن در صفوف پيوسته ي مردم وفادار  ايران را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۸:۲۵

دیدگاه های شما