امروز: شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: شهروندان کمک‌های خیریه خود را به موسسات شناسنامه‌دار پرداخت کنند

دکتر ناصری: شهروندان کمک‌های خیریه خود را به موسسات شناسنامه‌دار پرداخت کنند

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز از مرکز خیریه نرجس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» به همراه شهردار منطقه ۹ و جمعی از یاوران شورای اسلامی شهر شیراز از مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری معلولان ذهنی نرجس در شیراز بازدید کرد.

دکتر ناصری در این بازدید همت مردم شیراز برای رفع مشکلات مراکز خیریه را ستود و گفت: تقویت فرهنگ امدادرسانی به دیگران از جمله شاخص‌های مهم پایداری اجتماعی در هر منطقه‌ای است.

وی ادامه داد: شیراز سابقه تاریخی درخشانی در ایجاد و اداره مراکز خیریه موثر مثل موسسه نرجس در کشور دارد.

دکتر ناصری با اشاره به برخی مشکلات مرکز خیریه نرجس ابراز کرد: در شرایط اقتصادی سخت کنونی و با وجود تحریم‌های ظالمانه بیش از هر چیز مراکز خیریه در آستانه آسیب قرار می‌گیرند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز ابراز کرد: هدایت و هدفمندسازی کمک‌های خیرین به سمت مراکز شناسنامه‌دار می‌تواند بسیاری از مشکلات را التیام بخشد.

دکتر ناصری ادامه داد: با کمک کنشگران اجتماعی  تلاش می‌کنیم خیل کمک‌های مردمی را به سمت مراکز موثر مثل مرکز نرجس هدایت کنیم.

در این بازدید مدیران مرکز خیریه نرجس گزارشی از فعالیت و‌مشکلات کنونی این مرکز ارائه کردند.

همچنین در این دیدار که معاون سازمان پسماند شهرداری شیراز و جمعی از یاوران شورای شهر در منطقه ۹ شهرداری حضور داشتند، برخی از مشکلات محلات بررسی و تصمیم‌ مقتضی برای رفع آنها اتخاذ شد.

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۴:۴۴

دیدگاه های شما