امروز: یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

صبوری: حفظ استقلال کشور در گرو رفتار مدبرانه است

صبوری: حفظ استقلال کشور در گرو رفتار مدبرانه است

نائب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حفظ استقلال کشور در گرو رفتار مدبرانه برای حفظ ارمانهای اصیل انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «ابراهیم صبوری» که ریاست شصتمین جلسه علنی شورا برعهده داشت، گفت: جهالت امروزی را درمانی نباشد مگر با عمل به سیره نبوی و برای جامعه‌مان الگویی بهتر نمی‌توان یافت مگر الگوی محمدی.

وی افزود: در این زمانی که مرز بین حق و باطل و مرز بین ایمان و تردید در تاریکی فرو رفته، فرهنگ نبوی راه اطمینان بخشی است برای رسیدن به سعادت و کمال.

نائب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شرایط امروز و رفتار دولتمردان عهدشکن و کم خرد امریکایی ایجاب می‌کند که دقت بیشتری در حوزه‌ی دیپلماسی به خرج دهیم.

صبوری ادامه داد: تعامل سازنده و هوشمندانه با دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی می تواند کشور را از شرایط سخت تحریم ها برهاند.

وی با اشاره به حضور با شکوه مردمی، به ویژه دانش اموزان و جوانان در راهپیمای۱۳ ابان افزود: این راهپیمایی بیانگر اراده‌ی عمومی برای دست یافتن به شعارهای انقلاب یعنی ازادی و استقلال است.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز ابراز امیدواری کرد که کشور با همت جوانان، راه‌های مبتکرانه‌ای برای رهایی از تحریم ها و دست یابی به استقلال اقتصادی در دنیای پر خطر امروز پیدا کند.

صبوری خاطر نشان کرد: صبرو تحمل پیامبر اسلام در بدو بعثت تا تاسیس حکومت اسلامی در مدینه و عبور از بحران های سخت، الگوی مناسبی برای عبور شرایط سخت تحریم های ناجوانمردانه‌ی دولت امریکاست؛ امیدواریم تدبیر در مدیریت و همراهی با مردم زمینه ساز دستیابی به قدرتمندی ایران اسلامی در برابر همه قدرتهای جهانی شود.

۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۱:۱۸

دیدگاه های شما