امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دهقانی: هویت بصری شیراز با ارائه طرح جامع گردشگری شناسایی می‌شود

دهقانی: هویت بصری شیراز با ارائه طرح جامع گردشگری شناسایی می‌شود

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورا ی اسلامی شهر شیراز گفت: با ارائه طرح جامع گردشگری شیراز می‌توانیم هویت بصری شهر را نیز مشخص کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، پنجاه و پنجمین جلسه کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز به بررسی اقدامات اداره گردشگری و زیارتی شهرداری شیراز درباره خرید اتوبوس گردشگری پرداخت.

«سولماز دهقانی» رییس کمیسیون گفت: مقرر شد کارگروهی به منظور بررسی طرح مطالعاتی اتوبوس‌های گردشگری تشکیل شود.

دهقانی ادامه داد: اداره گردشگری و زیارتی شهرداری شیراز با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک، این طرح مطالعاتی را با انتخاب مشاور اجرایی می‌کند.

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز گفت: عملکرد شش ماهه اول سال ۹۷ اداره‌ی گردشگری و زیارت شهرداری شیراز نیز در کمیسیون ارائه و بررسی شد.

 

 «سولماز دهقانی» گفت: طرح جامع گردشگری و برند شیراز نیز در کمیسیون بررسی شد.

رییس کمیسیون گردشگری و زیارتی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به فقدان توجه به موضوع شیراز به عنوان شهر خلاق ادبی افزود: با توجه به ظرفیتها وجاذبه های شهر شیراز توجه به شهر خلاق ادبی می تواند سبب پیش بینی برنامه های اینده شهر شود.

وی ادامه داد:  فقدان شعار و برند برای شهر شیراز سبب شده که در جهت گیری برنامه ها شاهد اختلال باشیم.

 

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: مقرر شد کارگروهی متشمل از معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، حقوقی و نماینده کمیسیون به دبیری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به بررسی کارشناسی این طرح بپردازند و نتیجه حاصله را به شورا ارائه دهند.

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۰:۱۸

دیدگاه های شما