امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بازدید جداگانه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از بازارچه فیل و سازمان حمل مسافر

بازدید جداگانه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از بازارچه فیل و سازمان حمل مسافر

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز از فرهنگسرای مادر و محله قدیمی بازارچه فیل در بافت تاریخی، فرهنگی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» در این بازدید که با حضور جمعی از اهالی و یاوران شورا در محل برگزار شد از کلاس نهضت سواد آموزی زنان، محل برگزاری کلاس‌های آموزشی ترک اعتیاد، برخی منازل تاریخی، مساجد و حسینیه موجود در محله بازارچه فیل، عمارت‌هایی که ثبت ملی شده‌اند، عملیات بهسازی کوچه‌ها و معابر بافت تاریخی، بازارچه محل و غیره مورد بازدید میدانی کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شهروندان در حوزه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی قرار گرفت.

احمد تنوری رئیس کمیته بررسی درخواستهای مردمی شورای شهر شیراز نیز در راستای حل مشکلات ساختمان فرهنگسرای مادر و برخی مسائل فرهنگی اجتماعی موجود در محل قول مساعد جهت پیگیری داد.

همچنین «احمد تنوری» رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و نماینده شورای اسلامی شهر شیراز در کمیته انظباطی سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز و حومه با حضور در سازمان فوق با مهندس حسن شاهی رئیس جدید سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز و برخی معاونین ایشان دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار تنوری رئیس کمیته پیگیری شکایات شورا با اشاره به برخی گلایه‌ها و شکایات مردمی از نحوه خدمات رسانی خطوط اتوبوس‌رانی و تاکسی‌های درون شهری اظهار امیدواری کرد با توجه به تجربه موفق قبلی مهندس حسن شاهی در مدیریت سازمان حمل و نقل مسافر شاهد افزایش خدمات سازمان به رانندگان و شهروندان و همچنین افزایش رضایت مردمی از عملکرد سازمان فوق باشیم. در ادامه این دیدار حسن شاهی رئیس سازمان حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز و حومه نیز ضمن اظهار تشکر بابت حضور و حمایت  عضو شورای شهر، گزارشی از برنامه های در دست اجرا در راستای افزایش رضایت عمومی شهروندان و رانندگان تحت پوشش سازمان بیان کرد.

۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۰:۳۳

دیدگاه های شما