امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

طرح راه اندازی شرکت تامین و نگهداری ماشین آلات شهرداری شیراز در حال بررسی است

طرح راه اندازی شرکت تامین و نگهداری ماشین آلات شهرداری شیراز در حال بررسی است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: طرح شرکتی کردن تهیه، تامین و نگهداری ماشین آلات شهرداری شیراز برای نخستین بار در حال تدوین است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» در کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیرازگفت: در سالهای اخیر توجه زیادی به کوچک سازی سازمان‌های اداری و برون سپاری شده است که هدف آن حذف بسیاری از مشاغل زاید، کاهش هزینه و چابک سازی است.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: طرح شرکتی کردن تهیه، تامین ونگهداری ماشین الات شهرداری شیراز برای نخستین بار در حال تدوین است به همین منظور باید به دور از هرگونه فضا و جوسازی باشد و تنها با نگاه کارشناسی و بدون نظر احساسی و با کمترین خطا و اشتباه اساسنامه را مورد بررسی قرار داد.

دودمان معتقد است، فرصت آزمایش و خطا در این مورد وجود ندارد و درصورت بروز هر اشتباهی، برگشت پذیری غیر ممکن است.

وی افزود: با توجه به موافقت کلی با این طرح، باید بند بند اساسنامه شرکت، تامین و نگهداری ماشین الات شهرداری شیراز، مورد بازبینی قرارگرفته و هدف اصلی که مسایل نیروی انسانی، خودگردانی، موضوعات سهام و مسایل تخصصی دیگر است به درستی لحاظ شود.

 

به گفته وی، باید به این نکته توجه ویژه داشت که شرکت از مسیر اصلی خود که خدمات رسانی بهینه به شهر و مردم است خارج نگردد و هدف صرفا سوددهی نشود.

 

دودمان خاطر نشان کرد: دستور العمل مربوطه نیز پس از بررسی کارشناسی باید به شورا ارائه شود.

۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۹:۰۰

دیدگاه های شما