امروز: جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

انتقاد عضو شورای شهر شیراز از وضعیت اطراف باغ ارم

انتقاد عضو شورای شهر شیراز از وضعیت اطراف باغ ارم

رییس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: وجود برخی غرفه‌ها در فضای بیرونی باغ ارم زیبنده نیست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» گفت: باغ گیاهشناسی ارم به دلیل وجودگونه‌های مختلف گیاهی سبب جذب گردشگر از سراسر دنیا شده است.

وی با اشاره به بازدید سالانه یک میلیون نفر گردشگر از این باغ افزود: استقرار تعدادی غرفه و جایگاه در ورودی باغ سبب ایجاد نازیبایی در این مکان شده است.

رییس کمیسیون گردشگری وزیارت شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: با جانمایی کیوسک گردشگری در فضای داخلی باغ و استقرار ایستگاه «از من بپرس»، باجه خود پرداز بانک و مکانهای مورد نیاز گردشگران در این کیوسک ، می‌توان در ارائه بهتر خدمات به گردشگران گام برداریم.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز خاطر نشان کرد: مقرر شد کارگروهی متشکل از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، مدیریت گردشگری شهرداری، معاونت خدمات شهری ، شهرداری منطقه یک شهرداری با میراث فرهنگی به بررسی راهکار زیباسازی این محدوده بپردازند و درمدت یک ماه نتیجه حاصله را به شورای شهر شیراز ارائه دهند.

 

دهقانی افزود: بررسی اقدامات لازم به منظور ساخت تیزر تبلیغاتی شهر شیراز جهت نمایش در شبکه های بین المللی و فرودگاهی نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با ارائه فراخوان در راستای تهیه تیزر تبلیغاتی شهر می‌توان علاوه بر شناسایی ظرفیت‌های جوان هنرمند ، آثار برتر را نیز پس از داوری انتخاب و اقدام به تهیه تیزر شیراز کرد.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های شهرهای خواهرخوانده شیراز تاکید کرد و افزود: می‌توان تبلیغات شیراز را جهت نمایش به این کشورها نیز ارسال کرد.

دهقانی با انتقاد از نبود سازه متناسب با المانهای شهر شیراز در نمایشگاه‌های گردشگری افزود: معرفی شهر شیراز با تبلیغات موثر می تواند جذب گردشگر را به دنبال داشته باشد.

۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۱:۰۰

دیدگاه های شما