امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر دودمان: جشنواره ورزش بانوان محلات شیراز برگزار می‌شود

دکتر دودمان: جشنواره ورزش بانوان محلات شیراز برگزار می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: همبستگی اجتماعی، کم رنگ شدن شکاف محلات و ایجاد فضای گفت‌وگو محوری پدیده‌های اجتماعی هستند که باید در فضای ورزشی محلات جستجو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز دکتر «لیلا دودمان» گفت: بی شک نقش ورزش در ایجاد فضای شادی و نشاط اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست و قطعا ورزش علاوه برتحرک فیزیکی موجب سلامتی و تندرستی می‌شود اما آنچه در این فضای اجتماعی اهمیت بسزایی دارد پیامد‌های اجتماعی ورزش، به ویژه در محلات است.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز افزود: برگزاری ورزش در محلات مختلف، هماهنگی بین یاوران شورای شهر، مناطق شهرداری و سازمان ورزش و جوانان را می‌طلبد که باید بودجه‌ای را به این امر اختصاص داد.

دودمان با اشاره به تجربه مثبت فوتسال اقایان در چند ماه گذشته افزود: امیدواریم این تجربه را دربین بانوان محلات نیز شاهد باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در جلسه ای با حضور بانوان عضو یاوران شورا مقرر شد جشنواره ورزشی بانوان با کمک معاونت ورزش زنان استان فارس در راستای شناسایی استعدادها و تشکیل تیم بانوان محلات در رشته ورزش‌های همگانی و ورزش‌های توپی برگزار شود که امیدوارم مشارکت بانوان در این زمینه افزایش یابد.

۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۹:۰۳

دیدگاه های شما