امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اجازه ندادیم پروژه های عمرانی شیراز معطل بماند

اجازه ندادیم پروژه های عمرانی شیراز معطل بماند

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز، گفت: با وجود مشکلات اقتصادی اجازه نداده‌ایم پروژه‌های عمرانی فعال در سطح شهر شیراز معطل بماند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» در جشن سی سالگی سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری شیراز گفت: واقعیت این است که شهر نیازمند فعالیت عمرانی است و قطعا شورای پنجم شهر شیراز تلاش می‌کند رونق عمرانی در شهر فروکش نکند.

وی ادامه داد: ممکن است نوع نگاه شورای پنجم در فعالیت‌های عمرانی با دیگران متفاوت باشد اما در شرایط سخت هم فعالیت‌های عمرانی شهر را تعطیل نخواهیم کرد.

قائدی با تقدیر از تلاش‌های سازمان عمران در انجام وظایف محوله ابراز کرد: شهردار شیراز در این مدت همکاری و‌مساعدت و همراهی خوبی با سازمان عمران در جهت انجام فعالیت عمرانی داشتند‌.

وی ابراز کرد: با وجود مشکلات اقتصادی اجازه نداده‌ایم پروژه‌های عمرانی فعال در سطح شهر شیراز معطل بماند.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز، ادامه داد: نقدهایی هم به عملکرد شورای شهر برخی دوستان وارد می‌کنند که همچنان راه پیشینیان را می‌رویم، اما بدانیم پروژه‌های نیمه‌تمام از سرمایه‌های شهر است و وظیفه خودمان می‌دانیم که این پروژه‌ها تکمیل و هرچه سریع‌تر افتتاح شوند.

 

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز، افزود: هرجا هم پروژه‌ای آغاز نشده بود که با سیاست‌های شورای شهر مخالف بود، مانع از اجرای آنها شدیم.

 

وی بیان اینکه نگاه شورای شهر شیراز، سیاسی نیست، ادامه داد: رسالت ما خدمت به شهروندان است و از این جهت تلاش داریم پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم.

۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۳:۳۹

دیدگاه های شما