امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دستغیب: وجود مجمع خیرین شهرساز همسو با شعارهای شورای پنجم است

دستغیب: وجود مجمع خیرین شهرساز همسو با شعارهای شورای پنجم است

رئیس شورای شهر شیراز گفت: مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز که برای نخستین بار در شیراز تشکیل شد قدم‌های مهمی در راستای توسعه فرهنگ برداشته و می‌تواند بیش از این در فرهنگ‌سازی موثر باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، «سیداحمدرضا دستغیب» در مجمع عمومی خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز گفت: معتقدیم این اقدامات با شعار شورا و شهرداری که رویکرد انسان‌محوری دارد همسو است و می‌تواند ارزش بخشی را به شهروندان منتقل کند.

سیداحمدرضا دستغیب با بیان اینکه اگر شهر خالی از سکنه باشد این شهر شهری برای زندگی نیست گفت: شهر را مردمانش تشکیل می‌دهند و حضور مردمان به شهر معنا می‌دهد، از این رو هر خدمتی را که ارائه می‌دهیم باید در جهت افزایش رضایت شهروندان باشد.

وی با بیان اینکه باید به سمتی برویم که مردم در ساخت شهر موثر باشند، افزود: برای ساختن شهر انسان محور نیازمند مشارکت و یاری شهروندان هستیم و معتقدم آبادانی، زیباسازی و خدمت به شهروندان اجری بی نهایت دارد.

براساس این گزارش در پنجمین جلسه عمومی عادی هیات امنای مجمع خیرین شهرساز و فرهنگساز شیراز، انتخابات هیات مدیره برگزار و به ترتیب آقایان سیدعبدالرضا دستغیب، علی نقی مصلح شیرازی، محمدطاهری، محمدحسین گلریزخاتمی، سیروس پاک‌فطرت، احمدرضا جوکار، علی نویدگویی و مهرداد خائف به عنوان هشت عضو جدید هیات مدیره انتخاب شدند تا با حضور حیدر اسکندرپور شهردار شیراز  تعداد هیات مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز به 9 نفر برسد. همچنین بعد از رای گیری، محمد صادق ادیب نیز به عنوان بازرس، غلامرضا افسری و کاظم محمدی نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۶:۳۷

دیدگاه های شما