امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تجلیل ازقهرمان ژیمناستیک‌کار شیرازی و حمایت از تیم‌های فجر سپاسی، قشقایی و فوتسال بانوان در صحن علنی

تجلیل ازقهرمان ژیمناستیک‌کار شیرازی و حمایت از تیم‌های فجر سپاسی، قشقایی و فوتسال بانوان در صحن علنی

طرح یک فوریتی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر مساعدت به حضور تیم‌های فوتبال فجر شهید سپاسی و شهدای قشقایی در لیگ دسته یک کشور تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی شورای اسلامی شهر شیراز، با تصویب این طرح و در راستای حمایت از ورزش شیراز ، مقرر شد در فصل ۹۷-۹۸ فوتبال کشور به هرکدام از تیم ها مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و به ازای هر برد ۱۰  میلیون تومان به عنوان پاداش اختصاص یابد.

 

اعضای شورای اسلامی شهر با طرح مساعدت به تیم‌های فوتسال بانوان در مسابقات برتر کشوری(پارس ارا و پویندگان صنعت فجر) موافقت کردند.

 

با تصویب این طرح و در راستای حمایت از ورزش حرفه ای، مقرر شد در فصل۹۷-۹۸ به هرکدام از تیم ها مبلغ ۷۰ میلیون تومان و به ازای هربرد ۷ میلیون تومان به عنوان پاداش از بودجه اختصاص یابد.

 

 اعضای شورای اسلامی شهر شیراز از «سعیدرضا کیخا» قهرمان ارزنده ژیمناستیک کشور دارنده مدال برنز جام جهانی ۲۰۱۸ المان (نخستین مرحله از رقابتهای انتخابی انفرادی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو) درصحن علنی شورا تجلیل کردند.

 

در شصت و پنجمین جلسه علنی(عادی) شورای اسلامی شهر شیراز، ایراد هیات تطبیق مصوبات به مصوبه شماره ۳۴۴۵\۹۷\ص مورخ۶\۹\۹۷ مبنی بر اصلاح مصوبه شماره۵۹۳\ش الف د مورخ ۲۵\۳\۸۲ مبنی بر تفویض اختیار موضوع ماده ۴۶ایین نامه مالی شهرداری مبنی بر تایید سلب قابلیت استفاده عمومی از اموال عمومی شهربررسی و مقرر شد پس از اصلاح به فرمانداری ارجاع داده شود.

 

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز همچنین بر ایراد هیات تطبیق مصوبات به مصوبه شماره۳۳۲۱\۹۷\ص مورخ۲۹\۸\۹۷مبنی بر امتیازات تشویقی نوسازی بافت های فرسوده، حق الزحمه و نحوه نظارت بر دفاتر تسهیلگری و خدمات نوسازی بافت های فرسوده، اصرار کردند.

 

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در صحن علنی شورا با یک فوریت طرح انحلال دفاتر تسهیلگری رابه کمیسیون معماری و شهرسازی موافقت کرده و برای بررسی بیشتر به کمیسیون شهرسازی و معماری ارجاع شد.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۷:۲۶

دیدگاه های شما