امروز: پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس شورای اسلامی شهر شیراز: لایحه بودجه ۹۸ شهرداری شیراز با نظر مردم تصویب می‌شود

رییس شورای اسلامی شهر شیراز: لایحه بودجه ۹۸ شهرداری شیراز با نظر مردم تصویب می‌شود

رییس شورای اسلامی شهر شبراز با قرائت تذکری در ۷ خواستار اصلاح اشکالات موجود در اجرای قانون بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیداحمدرضا دستغیب» در متن تذکر خود از فقدان عملکرد ۴۸ درصد ردیف بودجه ۹۷ شهرداری شیراز انتقاد کرد و گفت: بودجه تخصیص یافته در نیمه اول امسال به پروژه های مربوط به «برنامه ایجاد اماکن و فضاهای ورزشی، فرهنگی و توریستی» تنها ۲۰ درصد جذب شده و این مغایر با شعارهای شورای پنجم مبنی بر انسان محوری و فرهنگ مداری در توسعه شهر است.

دستغیب همچنین خواستار ارائه توضیحات شهردار شیراز در خصوص ارتقای شاخص‌های توسعه، حفاظت و محرومیت زدایی از بندهای ۶ و ۷ و ۸ و ۱۹ و ۲۰ سیاستهای اجرایی بودجه عمرانی شد.

رییس شورای شهر شیراز بر ضرورت ایجاد و استقرتر نظام پایش و کنترل هزینه ها و نظارت بر عملیات اجرایی به منظور جلوگیری از انحراف بودجه تاکید کرد و خواستار تقدیم لایحه بودجه ۹۸ در موعد مقرر و قانونی و جلوگیری از تاخیر شده است.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به بند ۱۰ سیاستهای اجرایی بودجه عمرانی شهرداری شیراز گفت: با توجه به هدف بهبود و به کارگیری نظام یکپارچه و هوشمند فناوری اطلاعات در نظام اداری، مالی و کارایی و بهبود خدمات رسانی مقتضی است شهردار شیراز گزارشی به شورا ارایه کند.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۰:۳۸

دیدگاه های شما