امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون عمران: پلیس، ترافیک قطب الکترونیک را با فناوری الکترونیک کنترل کند

رییس کمیسیون عمران: پلیس، ترافیک قطب الکترونیک را با فناوری الکترونیک کنترل کند

رییس کمیسیون عمرانی و حمل ونقل شورای اسلامی شهر شیراز گفت: توجه به حوزه حمل و نقل باعث افزایش کیفیت زندگی شهروندان می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «نواب قائدی» رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در همایش روز ملی حمل و نقل گفت: توجه به حوزه حمل و نقل باعث افزایش کیفیت زندگی شهروندان می شود.

قائدی خاطرنشان کرد: در گذشته حوزه معاونت حمل و نقل به یک موضوع حاشیه‌ای و غیرضروری تبدیل شده بود و دغدغه مدیران شهری نبود اما در شورای پنجم و مدیریت شهری برخواسته از این شورا، تلاش‌های متعددی در راستای پررنگ‌تر کردن نقش معاونت حمل و نقل و ترافیک انجام شده است.

وی با انتقاد از نسنجیدن مسائل ترافیکی هنگام صدور مجوزهای مربوط به کاربری‌های مختلف همچون اداره‌ها، مدارس و ... افزود: برای داشتن شهری که آرامش را برای شهروندان فراهم کند، نیازمند مشارکت همه حوزه‌ها علی‌الخصوص اصناف هستیم.

رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک ضمن اشاره به لزوم همراهی پلیس راهور برای اعمال قوانین ترافیکی گفت: انتظار می‌رود در شهر شیراز به عنوان قطب الکترونیک کشور شاهد حضور نیروهای پلیس در سطح شهر نباشیم بلکه با استفاده از دوربین‌های نظارت ترافیک و حضور در مرکز ترافیک اعمال قانون صورت گیرد.

۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۷:۲۱:۰۹

دیدگاه های شما