امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون برنامه و‌بودجه: درآمدهای شهرداری شیراز در شورای شهر بررسی می‌شود

رییس کمیسیون برنامه و‌بودجه: درآمدهای شهرداری شیراز در شورای شهر بررسی می‌شود

هفتادو یکمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز، به بررسی گزارش بودجه سال ۹۷شهرداری پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سیدعبدالرزاق موسوی» رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: بررسی احکام و وضعیت تکالیف حوزه‌های مختلف شهرداری که در بودجه سال ۹۷ مرتبط با حوزه‌ی کمیسیون پیش بینی شده بود در کمیسیون ارائه شد.

وی افزود: پس از ارائه گزارش سازمان ارامستانها مبنی بر راهکارها و اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش درآمد و کاهش هزینه‌های شهرداری، درآمدهای سازمان آرامستان‌ها در کمیسیون تصویب شد.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی واملاک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به نزدیک شدن به زمان تهیه لایحه‌ی بودجه افزود: در کمیسیون مقرر شد به منظور بررسی درامدهای شهرداری، سازمانهای شهرداری وسپس مناطق، در هر جلسه کمیسیون، گزارشی از وضعیت درامدی سازمان و منطقه مربوطه در سال جاری و همچنین برنامه‌هایی با محوریت ارتقا درامد شهرداری در کمیسیون ارائه دهند تا پس از بررسی کارشناسی، جمع‌بندی نهایی صورت گیرد.

 

عضو شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: بررسی لایحه‌ی شهرداری مبنی بر افزایش نرخ ورودی خودروها به میدان مرکزی میوه و تره بار نیز در دستور کارکمیسیون قرار گرفت.

موسوی از تصویب این لایحه در کمیسیون خبر داد و افزود: لایحه پیشنهادی شهرداری برای تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع می‌شود.

۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۱:۰۹

دیدگاه های شما