امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تنوری: امکان پخش مسابقات فوتبال آسیایی در پارک‌ها و اماکن ورزشی شهر را دنبال می‌کنیم

تنوری: امکان پخش مسابقات فوتبال آسیایی در پارک‌ها و اماکن ورزشی شهر را دنبال می‌کنیم

شصت و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز به هم اندیشی نحوه‌ی پخش زنده و مستقیم مسابقات جام ملت‌های اسیایی در پارک‌ها، سالن ها، سینماها و مراکز فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «احمد تنوری» رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گفت: با توجه به اغاز مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیایی و حضور تیم ملی ایران در این مسابقات، کمیسیون فرهنگی در نظر دارد با همکاری فرمانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور، اداره کل فرهنگ و ارشاد، اداره ورزش و جوانان وشهرداری اقدام به پخش مسابقات در اماکن فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر کند.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز گفت: در راستای ایجاد فضایی بانشاط و با هیجان برای شهروندان مقرر شد شهرداری هماهنگی‌های لازم را با شورای تامین و سازمانهای مربوطه برای پخش مسابقات فوتبال در حداقل ۳ سالن سرپوشیده،۳ سینما و ۳ بوستان سطح شهر در مدت یک هفته انجام و نتایج حاصله را به کمیسیون ارائه دهد.

 

تنوری ادامه داد: پیگیری نامه ها و مصوبات شورا در حوزه‌ی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا نیزدر دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

 

«سید احمدرضا دستغیب» رییس شورای اسلامی شهر شیراز نیز گفت: با توجه به فصل زمستان و در راستای حفظ امنیت و شان همشهریان شهرداری اقدام به کرایه سانس‌هایی از سینماهای مهم شیراز کند و به صورت رایگان در خدمت مردم قرار دهد و با تبلیغات مناسب خانواده‌هارا برای دیدن مسابقات از این سینماها دعوت کند.

وی با اشاره به خدمات مجمع خیرین شهر ساز افزود: مردم باید شهر را بسازند و همه مردم در ساختن شهر مشارکت کنند.

وی افزود: باید به جایی برسیم که بخشی از هزینه‌های ساخت پلهای عابر پیاده را افرادی که متقاضی هستند برعهده گیرند .

رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: باید فضا را باز کنیم تا خیرین بتوانند در ساخت میدان‌های شهر مشارکت کنند و میدان را به نام خودشان نامگذاری کنیم تا مشارکت خیرین در شهر ترویج یابد.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری نمی‌تواند با این منابع مالی محدود شهر را توسعه دهد و باید مردم و مجمع خیرین شهر ساز همراهی کنند.

اختصاص سالن همایشهای شهر به منظور پخش مسابقات فوتبال ویژه ساکنان بافت قدیم از پیشنهادات «سولماز دهقانی» رییس کمیسیون گردشگری و زیارت در این کمیسیون بود.

»سیروس پاک فطرت» نائب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در شهر شیراز ، مشتاقان فوتبال به ویژه جوانان علاقمند به دیدن بازیها به صورت جمعی هستند.

وی افزود: با توجه‌به تجربه‌ی خوب سال گذشته در پخش بازیها در پارک ازادی و استقبال مردم، شهرداری درنظر دارد امکانات را برای پخش بازیهای فوتبال و حضور پرشور مردم اماده کند.

۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۲:۱۲:۱۹

دیدگاه های شما