امروز: پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بنی زمانی: سازمان سرمایه گذاری شهرداری زمینه بی اعتباری مناقصات را فراهم کرده است

بنی زمانی: سازمان سرمایه گذاری شهرداری زمینه بی اعتباری مناقصات را فراهم کرده است

رییس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز با عدم ارایه اسناد فراخوان به متقاضیان شرکت در مناقصات، زمینه بی‌اعتباری مناقصات و انعقاد قرارداد بدون ایجاد رقابت را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، «سینا بنی‌زمانی» با انتقاد از عملکرد سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز گفت: با مراجعه تعدادی از شهروندان و اعتراض ایشان متوجه شدیم سازمان سرمایه‌گذاری اقدام به انتشار دو فراخوان سرمایه‌گذاری کرده اما اسناد فراخوان به متقاضیان شرکت در مناقصات ارایه نشده است.

وی ادامه داد: بررسی این موضوع را به کمک مدیران شهرداری ادامه خواهیم داد و البته شهرداری باید مسئولیت این بی‌مبالاتی را بپذیرد.

 

به گفته بنی زمانی حکمرانی خوب ۸ اصل دارد که شفافیت، پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری از جمله این اصول هستند. متاسفانه در خصوص موضوع اخیر، سازمان سرمایه‌گذاری این سه اصل را نقض کرده است.

 

رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز ابراز کرد: سوء مدیریت‌های اینچنین باعث شده سرمایه‌گذاران به مذاکرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری راغب نباشند و به همین دلیل کار ما برای پیشبرد امور سرمایه‌گذاری با دشواری روبروست.

 

بنی زمانی از سرمایه‌گذاران دعوت کرد در هر مرحله‌ای  با مشکل روبرو شدند به کمیسیون سرمایه‌گذاری شورا مراجعه کنند و مطمئن باشند برای حل مسایل هرگونه پی‌گیری لازم انجام خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۲:۲۴:۲۰

دیدگاه های شما