امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز: ارتباط مستمر با مردم، منجر به ارتقای کیفیت خدمات رسانی می شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز: ارتباط مستمر با مردم، منجر به ارتقای کیفیت خدمات رسانی می شود

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک  شورای اسلامی شهر شیراز، از برخی محلات محدوده این شهرداری بازدید و ضمن دیدار با ساکنان، مشکلات و درخواست‌های آنها را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر شیراز،  دکتر «نواب قائدی» در این بازدید با تاکید بر لزوم ارائه خدمات گسترده به شهروندان و برطرف کردن موانع و مشکلات آنها در چارچوب اختیارات شهرداری،  به ضرورت بازدیدهای میدانی از سطح محله‌ها اشاره کرد و گفت:  امیدواریم با انجام بازديدهاي ميداني در محلات و ارتباط مستقيم با اقشار مختلف مردم، یاوران شورا، هيات امناي مساجد و معتمدان محلی نسبت به رفع کمبودها، مشکلات و نيازهاي شهروندان در حوزه‌هاي مختلف اقدام کنيم.

وی بازدیدهای میدانی را موجب تسریع و افزایش در امر خدمات‌رسانی به شهروندان برشمرد و گفت: مسوولان اجرایی منطقه، باید برای رفع و یا کاهش مشکلات توجه و اهتمام ورزند، تا با اولویت‌بندی مسائل و مشکلات در زمان مقرر، پاسخگوی درخواست‌های مردمی باشیم.

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک با اشاره به ارتباط مستمر و سازنده با مردم، افزود:  افزایش تعاملات با مردم خصوصا یاوران شورا و معتمدان محلی موجب شناسایی مشکلات وتسریع در انجام امور و ارتقای کیفیت خدمات می‌شود.

این عضو شورای شهر، حضور در سطوح محلی را فرصت مناسبی برای شناخت تقاضاهای مردمی و انتظارات آنان از مدیریت شهری اعلام کرد و گفت: در این بازدیدها علاوه بر شناسایی مسائل و مشکلات مردم، بررویکرد محله محوری برای سرعت بخشیدن به رفع معضلات و مسائل شهری نیز تاکید می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز رویکرد محله محوری با تکیه بر برنامه‌ریزی محله به عنوان راه حلی مناسب برای پاسخگویی به تقاضاهای مردمی محسوب شده و این رویه در کمیسیون عمران حمل ونقل و ترافیک نهادینه شده است.

قائدی با اشاره به اینکه به عنوان نماینده مردم وظیفه دارم پی گیر مسائل و مشکلات آنها باشم، گفت: یکی از مهم ترین اهداف ما در شورای اسلامی شهر شیراز ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان است که در این راه  تا زمانیکه لباس خدمت به مردم را بر تن دارم ازهیچ کوششی دریغ نخواهم کرد و تمامی تلاش خود را در جهت خدمت بی منت به مردم به کار خواهم بست.

 

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز درپایان این بازدید گفت:  تمامی موضوعات ذکر شده توسط شهروندان، به صورت جداگانه  توسط کارشناسان این کمیسیون و شهرداری مربوطه یادداشت و پس از بررسی های لازم اقدامات اولیه جهت رفع مشکلات انجام خواهد شد.

گفتنی است شهرک بهار، کوی زهرا و قلعه شاهزاده بیگم مکانهایی بود که مورد بازدید رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و دیگر حاضرین قرار گرفت.

در این بازدید شهردار منطقه دو و دیگر مسئولان و یاوران شورای اسلامی از محله‌های مختلف حضور داشتند.

۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۳:۲۹

دیدگاه های شما