امروز: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مقیمی: قطعه نام‌آوران و مفاخر شیراز در بهشت احمدی راه اندازی می‌شود

مقیمی: قطعه نام‌آوران و مفاخر شیراز در بهشت احمدی راه اندازی می‌شود

پنجاه و هشتمین کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شیراز به ادامه بررسی ایین نامه پیشنهادی شهرداری مبنی بر واگذاری امتیاز قبور ارامستان بهشت احمدی و بهای خدمات کفن و دفن و قبر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» گفت: در این جلسه نحوه ارائه خدمات سازمان ارامستانها به شهدا، نام اوران، اهداکنندگان عضو ،اتباع مسلمان خارجی بررسی و تصویب شد.

 

وی ادامه داد: کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با ایجاد قطعه نام‌آوران و مفاخر شیراز در بهشت احمدی موافقت کرد.

دکتر مقیمی افزود: شهرداری شیراز مکلف شد پس از تصویب این لایحه، ظرف مدت یکماه آیین نامه اداره قطعه نام‌آوران و مفاخر شیراز را برای تصویب به شورای شهر شیراز ارائه کند تا در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بررسی و در صحن علنی به تصویب برسد

 

وی افزود: در صورت تصویب در صحن علنی، ارائه قبر دو طبقه به اهداکنندگان عضو نیز با هدف قدردانی از این حرکت انسان‌دوستانه به صورت رایگان انجام خواهد شد

 

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز افزود: بررسی لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر افزایش نرخ ورودی خودروها به میدان مرکزی میوه و تره بار در دستور کار قرار گرفت.

دکترمقیمی گفت: با توجه به هزینه بهسازی و تعمیر غرفه ها، ساماندهی سرویس بهداشتی، استقرار تجهیزات نظارت تصویری و پاکسازی میدان مرکزی، نرخ ورودی به میدان مرکزی در لایحه پیشنهادی شهرداری افزایش یافته است.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز از تصویب کلیات این لایحه در کمیسیون خبرداد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۷:۵۹

دیدگاه های شما