امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس کمیسیون گردشگری: غرفه‌های صنایع دستی مقابل حافظیه، ایام نوروز دائر نمی شود

رییس کمیسیون گردشگری: غرفه‌های صنایع دستی مقابل حافظیه، ایام نوروز دائر نمی شود

برنامه ها واقدامات نوروز ۹۸ با حضور معاون خدمات شهری وشهرداران مناطق یازده گانه شهرداری در کمیسیون گردشگری وزیارت شورا بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سولماز دهقانی» گفت: در این جلسه شهرداران مناطق گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای استقبال از نوروز ارائه دادند

وی افزود: در راستای هماهنگی برنامه های نوروز، زیبا سازی و زدودن نازیبایی های سطح شهر و مراکز تاریخی و فرهنگی و نصب المانهای سطح شهر در اولویت فعالیتها قرار گرفت.

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت ادامه داد: به منظور استقبال از مهمانان نوروزی برنامه ریزی هایی برای اسکان مسافران  و هماهنگی های لازم با مجموعه هتلداران و مهمانپذیران صورت گرفته است.

وی با اشاره به ممنوعیت اسکان مسافران در بوستان های شهر افزود: در راستای جلوگیری از ازدحام و نازیبایی در محور حافظیه ، سعدیه و زندیه در ایام نوروز ۹۸، غرفه های صنایع دستی در این محورها برپا نخواهد شد.

وی نور پردازی و همسطح سازی محورهای گردشگری، جمع اوری و پاکسازی ضایعات ساختمانی، زیبا سازی، رنگ امیزی دیوارها در محورهای ورودی شهر، مناسب سازی پیاده روها، ساماندهی تابلوهای شهر را از جمله اقدامات صورت گرفته برشمرد و افزود: کارگاه های متعلق به مترو دربلوار مدرس جمع اوری می شود.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز بر اجرای برنامه های ویژه لحظه تحویل سال در راستای گردهمایی مردم و ایجاد نشاط در بین شهروندان تاکیدکرد و افزود: برنامه ریزی های مناسب می تواند سبب جذب مسافران به شهرشیراز در همه فصول سال شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۹:۰۵

دیدگاه های شما