امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حضور دکتر دودمان در تجمع شبانه دانشجویان بسیجی

حضور دکتر دودمان در تجمع شبانه دانشجویان بسیجی

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با حضور در تجمع شبانه دانشحویان بسیجی، روند خدمات رسانی به افراد بی خانمان و معتادان متجاهر در شیراز را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شورای اسلامی شهرشیراز، «لیلا دودمان» عضو شورای اسلامی شهر شیراز در جریان تجمع بسیج دانشجویی و دانشگاه شیراز در ارتباط با فوت یکی از بانوان بی خانمان در شیراز، به نمایندگی از شورا و بنا به درخواست سرپرست سیاسی و امنیتی فارس در ساعت ۲۳:۴۵ به جمع این دانشجویان پیوست.

دودمان معتقد است مطالبه دانشجویان، یک مطالبه اجتماعی بود و دل نگرانی انان از وضعیت کارتن خوابها یک امرطبیعی قلمداد می شود که با مذاکراتی که با انها انجام شد زوایایی از اقدامات انجام شده در رابطه با معتادان متجاهر وکارتن خوابها به اطلاع انها رسید.

وی افزود: اگاهی نسبت به وظایف هرکدام از نهادهای عمومی و دولتی و شرح فعالیتهای انجام شده از سوی شهرداری در این رابطه ، سبب تعامل وگفتگوی مناسب دوطرفه شد که تشکیل جلسه با معاونت خدمات اجرایی و همینطور تشکیل جلسه سرپرست سیاسی و امنیت استان را بهمراه داشت که دران تمامی دستگاه های متولی امر اسیب های اجتماعی، حضور یافته و علاوه بر مرور و یاداوری تمامی وظایف ارگانها و نهادهای ذیربط از جمله بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدرو همکاری شهرداری با این دستگاه های متولی با حضور نمایندگان دانشجویان به برنامه های عملیاتی مثبتی منجر شد.

دودمان خاطر نشان کرد : ارائه‌‌ی امار نادرست از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر سبب عدم ایجاد مرکز ماده ۱۶ ویژه بانوان شد که امید است ستاد مبارزه با مواد مخدر با اجرای سیاستهای مناسب و در خور شان کلانشهر شیراز موضوع اسیبهای اجتماعی از جمله افزایش تامین اعتبار ظرفیت واقعی مراکز درمان معتادان متجاهر به ویژه بانوان را مجدانه پیگیری کند و نسبت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۱:۲۰

دیدگاه های شما